خانه / نسکافه بسته ای / بازار فروش صادراتی نسکافه بسته ای

بازار فروش صادراتی نسکافه بسته ای

فروش نسکافه بسته ای در بازار صادراتی این محصول متفاوت است و شامل ۱۰ ها نوع از قبیل کافی میکس، نسکافه گلد و یا نسکافه کلاسیک، کاپوچینو و یا هات چاکلت می شود.
با توجه به اینکه نوع مصرف و تقاضا برای خرید انواع پودرهای نوشیدنی داغ متفاوت است ما در کنار نسکافه گلد و کلاسیک نوع های مختلف پودرهای نوشیدنی مخصوص استفاده در کافی شاپ ها و مصارف عمعومی را فعالیت می کنیم.

فروش نسکافه بسته ای

فروش نسکافه بسته ای

فروش نسکافه بسته ای ۲ حالت دارد یا ساشه های گرمی و یااینکه فله ۱ کیلوگرمی که با توجه به نوع درخواست مشتریان جهت صادرات و یا فروش در داخل کشور تولید می شود.
معمعولا کیفیت و نوع نسکافه دربسته های گرمی متفاوت است و شرکت های بسته بندی در داخل کشورباتوجه به سلیقه خود نوع قهوه فوری را در داخل ساشه قرارمی دهند.

صادرات نسکافه بسته ای

صادرات نسکافه بسته ای

صادرات نسکافه بسته ای درانواع مختلف انجام می شود که تمام این بسته بندی ها در ایران انجام می شود اگر چه که نسکافه در مورد بسیاری از پودرهای نوشیدنی داغ از قبیل کافی میکس گفته می شود اما منظور بسیاری از خریداران قهوه های فوری، نوع گلد و کلاسیک است که بسته بندی می شود.

بازار فروش نسکافه کیلویی

بازار فروش نسکافه کیلویی

بازار فروش نسکافه کیلویی از قبیل گلد و کلاسیک در کنار فروش دانه قهوه بسیار گسترده است و فعالال اقتصادی بسیارزیادی در این زمینه فعالیت دارند این ۲ محصول در کارتن های فله ۲۵ کیلویی وارد بازار می شوند.
برای خرید های حجمی در بازار فروش نسکافه می توانید از همین حالا نوع فعالیت خود از قبیل خرید و یا فروش این محصولات را با ما هماهنگ کنید تا در هر ۲ زمینه در کنار شما باشیم.

تولید انواع پودر نوشیدنی داغ

تولید انواع پودر نوشیدنی داغ

تولید انواع پودر نوشیدنی داغ از قبیل کافی میکس ۳ در۱ و یا ۲ در۱ که بدون شکر است را درکنار هات چاکلت که با بهترین پودر کاکائو تولید می شود و دیگری کاپوچینو که با بهترین کافی میت و فومر و قهوه تولید می شود را با بهترین کیفیت ها و قیمت انجام می دهیم.

تامین کننده قهوه فوری

تامین کننده قهوه فوری

فروش قهوه فوری گلد و یا قهوه کلاسیک را مستقیم از واردات و یا کارخانه محل تولید با بهترین کیفیت ها انجام می دهیم خریدارنی که با ما وارد همکاری می شوند خود متوجه این موضوع خواهند شد کهما تامین کننده قابل اعتمادی خواهیم بود.
برای خرید انواع پودرهای نوشیدنی داغ و یا بهتر بگوییم مواد اولیه برای تولید این محصولات که شامل پودر کاکائو و قهوه می شود با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
berkaman بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام