Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 6 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 18 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 30 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 42 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 63 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 72 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
تولید و فروش سفارشی دراژه با مغز قهوه - برکامان

تولید و فروش سفارشی دراژه با مغز قهوه

تولید سفارشی دراژه 1 گرمی و فروش ان به صورت عمده البته در نوع دراژه با مغز قهوه می تواند مشتریان بسیار زیادی را در پی داشته باشد که اگر درخواست های حجمی داشته باشند با ارزان ترین قیمت ها انجام می شود.
دراژه قهوه می تواند برای کافی شاپ ها یک فرصت خوب باشد تا شکلات همراه قهوه که کاملا رایگان است را با ارزان ترین قیمت خریداری کنند تا به عنوان شکلاتی که با قهوه سرو می شود برای مشتریان در نظر بگیرند.

تولید دراژه با مغز قهوه

تولید دراژه با مغز قهوه

تولید دراژه معمولا با مغز های مختلف انجام می شود و دارای بسته بندی های گرمی از 200 گرم تا فله 5 کیلویی است و معمولا مورد استقبال در بازار قرا می گیرد اما نوعی دراژه که کاربدی خاص دارد دراژه با مغز قهوه است که به عنوان شکلات در کنار قهوه در کافی شاپ ها قرار می گیرد.
تولید شکلات دراژه قهوه می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای مشتریانی که قیمت و وزن برای انان اهمیت دارد باشد چون با خرید این محصول به اهداف خود خواهند رسید.

فروش سفارشی دراژه

فروش سفارشی دراژه قهوه

بنابراین با تولید دراژه با مغز قهوه به صورت سفارشی البته حجم قابل قبول فروش این محصول را با قطعیت انجام می دهیم از این نظر که برای ادامه سفارش دهندگان دغدغه ای برای تامین مجدد نداشته باشند.
برای بازارهای ایران که تدارک تامین را دیده ایم اما فروش صادراتی دراژه با مغز قهوه را در کنار انواع دیگر دراژه ها را با کیفیت بسیار زیاد انجام می دهیم تا خریداران این محصول بسیار خوشمزه ایرانی از مشتریان دائم شوند.

قیمت دراژه فله

قیمت دراژه فله

دراژه فله 5 کیلویی و یا هر وزنی که فله گفته شود قطعا از نوع بسته بندی های گرمی پایین تر است و میزان سفارش این محصول هم از قیمت تمام شده خرید بهتری برخوردار است قیمت دراژه را در این مجموعه به دلیل اینکه مستقیم از تولید خرید می کنید و میزان سفارش بالایی هم داشته باشید بسیار مناسب تر از هر جای دیگر خواهد بود.
برای شروع همکاری عمده با توجه به اینکه کیفیت و قیمت بسیار اهمیت دارد از همین حالا می توانید با ما در ارتباط باشید.

مرکز فروش عمده 4 نوع دراژه

مرکز فروش عمده 4 نوع دراژه

در این مرکز فروش قهوه انواع دراژه در قالب 4 مدل موجود است که هر کدام از دراژه ها کاربرد بسیار بالایی برای خریداران دارد که از مهمترین انان می توان به دراژه با مغز قهوه اشاره کرد.

  • دراژه شکلاتی بلدرچینی که دارای رنگ بندی های بسیار جذاب است.
  • دراژه رنگی که به صورت ساده اما با رنگ های مختلف تولید می شود.
  • دراژه کاکائویی که با مرغوب ترین پودر کاکائو و مغز های مختلف تولید می شود.
  • دراژه با مغز قهوه که درون هر دراژه یک دانه قهوه قرار داده می شود.
خرید شکلات تلخ همراه قهوه

خرید شکلات تلخ همراه قهوه

تولید دراژه با مغز قهوه می تواند برای خریداران شکلات تلخ همراه قهوه یک محصول بسیار مفید باشد به این دلیل که درای وزن بسیار پایینی است و برای مصرف در کنار قهوه این موضوع بسیار اهمیت دارد.
برای خرید شکلات تلخ 2 سرپیچ و یا 2 سر پرس در کنار دراژه با مغز قهوه می توانید از همین سایت اقدام کنید تا برای همیشه بهترین ها و از نظر کیفیت و قیمت را داشته باشید.

1

  1. سلام و عرض ادب و ارادت
    متأسفانه هیچگونه مبلغ و سبد خریدی نبود خرید کنیم، شماره و سایتی هم معرفی نکردید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما