Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 6 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 18 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 30 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 42 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 54 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 63 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
خرید عمده قهوه فوری گلد تاتا - برکامان

خرید عمده قهوه فوری گلد تاتا

خرید قهوه فوری گلد تاتا فله ای در کارتن های 25 کیلویی تولید شده در کشور هند را به صورت مستقیم و عمده از واردات می توانید از بازرگانی برکامان داشته باشید.
تفاوت این قهوه گلد هند با نوع توبک ان در حلالیت است و بسیار بهتر می باشد البته با توجه به عطر و طعم برتر و قیمت مناسب تر این محصول نسبت به توبک ما پیشنهاد خرید قهوه تاتا را به شما می دهیم.

خرید قهوه فوری گلد

خرید قهوه فوری گلد تاتا

خرید قهوه فوری گلد تاتا tata که در محل کارخانه ان در کشورهند است تولید می شود و به صورت تناژ توسط تاجران ایرانی خریداری می شود و در کارتن های فله 25 کیلویی وارد ایران می شود.
این قهوه فوری را بیشتر کافی شاپ ها از مراکز فروش در سطح شهرها خریدرای می کنند و ما تامین کننده این مراکز فروش به صورت عمده هستیم.

فروش قهوه

فروش قهوه گلد هند

فروش قهوه گلد هند 25 کیلویی تاتا و اراسته در کنار 23 کیلویی گلد توبک و نوع دیگر ان کلاسیک در بازار ایران به صورت کارتنی موجود می باشد ما با بهترین قیمت به مشتریان خود پیشنهاد می دهیم.
برای برخورداری از لیست و قیمت محصول به صورت روزانه می توانید با ما تماس بگیرید تا بهترین ها رو نظر قیمت و کیفیت داشته باشید.

واردات قهوه پرس 2 اکوادور

واردات قهوه پرس 2 اکوادور

از دیگر قهوه فوری هایی که در حجم زیاد وارد ایران می شود برند پرس pres 2 تولید شده در کشور اکوادور است که مانند دیگر قهوه های فوری کارتن های 25 کیلویی فله ان بسیار پر فروش است.
برای خرید مستقیم از واردات بهترین راه این است که از شرکت هایی خریدرای کنید که تخصصی این محصول را فعالیت دارند البته در کنار فروش قهوه گلد انواع دانه قهوه روبوستا و عربیکا هم مورد فعالیت ما است.

مرکز فروش انواع دانه قهوه

مرکز فروش انواع دانه قهوه رست داده شده

در این مرکز فروش دانه قهوه رست داده شده که انواع مختلقی از عربیکا و روبوستا و یا میکس دارد به صورت فله 5 کیلویی مستقیم از محل رست به فروش عمده می رسد.
با توجه به نیاز مجموعه خود رست مورد نظر در مورد دانه قهوه را که 3 نوع معروف شکلاتی، مدیوم و دارک دارد ر به ما اعلام کنید تا مخصوص شما کار رست برای ارسال سفارش اماده شود.

بازار پخش شکلات

بازار پخش شکلات همراه قهوه

مصرف قهوه معمولا با شکلاتی همراه است و این شکلات به همراه قهوه معروف است که 2 نوع دوسرپیچ و 2 سر پرس دارد که در بازار ایران دارای برندهای گوناگونی است اگر چه که قیمت در این مورد حرف اول را می زند به این دلیل که این شکلات همراه قهوه به صورت رایگان در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما