Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 6 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 18 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 30 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 42 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 54 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 63 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
خرید مستقیم قهوه میکس ویژه VIP - برکامان

خرید مستقیم قهوه میکس ویژه VIP

خرید قهوه میکس ویژه در اصطلاح عموم خریدران VIP را می توانید در بسته های 5 و یا 10 کیلویی به صورت فله البته عمده انجام دهید این میکس قهوه ویژه ترکیبی از 80% بهترین دانه های قهوه روبوستا و 20% عربیکا است.
معمولا رست کارها و یا فروشندگان عمده قهوه فروش دانه قهوه را به صورت کاملا تخصصی و منحصر به خود انجام می دهند و از عنوان کردن نوع دانه قهوه مخصوصا در میکس خود صرف نظر می کنند و این موضوع را برای خود نوعی سکرت و یا بهتر بگوییم رمز کار می دانند.

خرید قهوه میکس ویژه

خرید قهوه میکس ویژه

خرید قهوه میکس ویژه یا VIP دارای ویژگی های منحصر به فردی برای خریداران خواهد بود با توجه به اینکه دانه قهوه خام 100 درصد وارداتی است.
بنابراین هر مرکز فروشی سعی دارد که نوعی قهوه و یا ترکیبی خاص برای مجموعه خود داشته باشد با توجه به این موضوع در همکاری با ما خریداران عمده علاوه بر اینکه از تامین دیگر دغدغه ای نخواهند داشت، بهترین و منحصر به فرد ترین ترکیبات و یا نوع رست را فراهم خواهیم کرد.

فروش عمده انواع میکس قهوه

فروش عمده انواع میکس قهوه

انواع میکس قهوه که به 80 روبوستا 20 عربیکا و یا 70 روبوستا 30 عربیکا و یا اینکه انواع مختلف در ترکیب این 2 نوع قهوه شناخته شده در بازرگانی برکامان به فروش عمده می رسد.
معمولا سود رست کارها و فروشنگان عمده در میکس قهوه است به مانند سایر محصولات این سود از نوع ترکیب دانه ها به دست می اید که در میکس ازدانه های ارزان قیمت و مرغوب استفاده می شود و با کمی جابه جایی این موضوع تبدیل به روشی سود اور می شود البته این موضوع زمانی اهمیت دارد که از کیفیت میکس کم نشود و مورد توجه و رضایت مندی مشتریان قرار گیرد.

میکس قهوه تلخ با بهترین رست

میکس قهوه تلخ با بهترین رست

معمولا رسترها برای میکس ازبهترین دانه های روبوستای بیشتری استفاده می کنند مانند 70% و یا 80% علت ان هم بالا بودن درصد کافئین در دانه های قهوه روبوستا است که خریداران میکس به تلخی و کافئین بالای میکس بسیار اهمیت می دهند.
میکس بهترین دانه های قهوه در رست های زیر نظر بازرگانی برکامان با دقت فراوان انجام می شود و امکان سفارشی این محصول برای مشتریان ویژه را هم در حجم های قابل توجه فراهم کرده ایم.

مرکز فروش قهوه های ترکیب

مرکز فروش قهوه های ترکیبی

مرکز فروش قهوه با انواع قهوه های خام و رست داده شده می تواند فعالیت خود را بسیار گسترده انجام دهد به این شرط که نظر و رضایت مشتریان از خدمات این مراکز به اندازه ای باشد که توان رقابت در بازار را داشته باشند، قهوه های تک روبوستا و عربیکا و یا ترکیبی از این 2 قهوه مشتریان بسیار متنوعی در بازار را از ان خود کرده است.
قهوه های ترکیبی که درصد قابل توجه ان را دانه های روبوستا تشکیل می دهد از سود اوری بسیار زیادی برای خریدران عمده برخوردار است.

فروش مستقیم انواع قهوه گلد

فروش مستقیم انواع قهوه گلد اصل

از 2 نوع دانه قهوه خام و رست داده شده که بگذریم می رسیم به 2 نوع قهوه پر فروش دربازار به نام قهوه فوری کلاسیک و قهوه فوری گلد که نوع اصل این قهوه های فوری را به صورت مستقیم از تولید و یا انبارهای محل واردات در اختیار مشتریان قرار خواهیم داد.
در کنار انواع قهوه و قهوه فوری انواع پودر کاکائو و پودر نوشیدنی های گرم را هم از قبیل کافی میکس، هات چاکلت و کاپوچینو و حتی شکلات همراه قهوه را در این بازرگانی فروش به صورت عمده فعالیت داریم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما