Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 6 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 18 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 30 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 42 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 51 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
خرید پودر قهوه فوری - برکامان

خرید پودر قهوه فوری

خرید پودر قهوه فوری فله از قبیل اسپرسو فوری 25 کیلویی وارداتی کلاسیک 22 تا 25 کیلویی و گلد 25 کیلویی که 2 نوع گرانولی و پودری می باشند را از بازرگانی های تخصصی قهوه به صورت مستقیم از انبارهای محل واردات را می توانید داشته باشید.
به طور کل با توجه به اینکه ایران مرکز کاشت و برداشت قهوه نمی باشد بنابراین تمامی دانه های سبز قهوه وارداتی هستند و توسط برخی از کارخانه های تولید کننده در ایران تبدیل به قهوه فوری می شوند البته این اتفاق بسیار محدود است و تقریبا بارهای قهوه های فوری در بازار وارداتی می باشند.

خرید پودر قهوه

خرید پودر قهوه

خرید پودر قهوه در مورد محصولات متفاوتی اتفاق می افتد که مهمترین این محصول اسپرسو است که به اسپری درایر در بازار معروف می باشد این پودر را بسیاری از تولید کنندگان پودرهای نوشیدنی داغ استفاده می کنند البته مصرف کافی شاپی بسیار بالایی هم دارد.
در بازار بسیاری از موارد را پودر قهوه خطاب می کنند مانند قهوه اسپرسو و کلاسیک و گلد و حتی انواع کافی میکس ها هم به عنوان قهوه فوری و یا پودر قهوه و یا نسکافه شناخته می شوند که برای توضیحات در این زمینه می توانید با ما در ارتباط باشید.

بهترین مارک قهوه در ایران

بهترین مارک قهوه در ایران

بهترین مارک های قهوه فوری در ایران بدون در نظر گرفتن یک برند ایرانی که به مولتی کافه معروف است تماما وارداتی هستند و معروف ترین انها هم انواع هندی برزیلی و اکوادوری می باشند که با توجه به نوع نیاز و استفاده در محصولات به مشتریان پیشنهاد داده می شوند و یا نوع نیاز مشتریان به صورت عمده تامین می شوند.
بنابراین بهترین مارک قهوه در بازار ایران از نظر مشتریان متفاوت هستند و به نوعی سلیقه ای این عنوان را به خود گرفته اند، ما با توجه به گستردگی این محصولات بهترین ها را به خریدارن عمده پیشنهاد می دهیم.

انواع دانه قهوه

انواع دانه قهوه

دانه قهوه در بازار دارای 10 ها نوع متفاوت است که از انواع روبوستا تا عربیکا محصول کشورهای مختلف را شامل می شود، دانه قهوه روبوستا و دانه قهوه عربیکا 2 نام بسیار اشنا در صنعت قهوه می باشند که کشورهایی همچون برزیل، اندونزی، ویتنام، چین، اکوادور، مکزیک، کلمبیا و چند محصول کشور دیگر از تولید کنندگان این موارد هستند.
انواع دانه قهوه با برندهای مختلف به صورت رست داده شده اماده وارد ایران می شوند و دارای قیمت بسیار بالایی هستند اما در مورد دانه های فله که در ایران رست داده می شوند باید بگوییم که بسیار با کیفیت و ارزان در بازار می باشند.

صادرات پودر قهوه

صادرات پودر قهوه

پودرهای قهوه دارای تنوع می باشند و مخصوصا پودرهای نوشیدنی گرم که به کافی میکس و هات چاکلت و کاپوچینو معروف هستند از جایگاه ویژه ای در صنعت قهوه برخوردار هستند که تماما با برندهای ایرانی و با کیفیت راهی بازارهای داخلی و صادراتی می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما