Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 10 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 22 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 34 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 46 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 51 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
صادرات زعفران نگین ایرانی - برکامان

صادرات زعفران نگین ایرانی

صادرات زعفران نگین ایرانی که 2 نوع سوپر نگین و شبه نگین را شامل می شود از شناخته شده ترین فروش های صادراتی زعفران تولید شده در مزارع ایران است با توجه به اینکه 90 درصد صادرات زعفران دنیا از ایران انجام می شود بنابراین این امکان برای تاجران فراهم است که سود بی شماری از فعالیت در حوزه زعفران کسب کنند.

صادرات زعفران نگین

صادرات زعفران نگین

صادرات زعفران نگین از سهم 90 درصدی صادرات جهانی که در اختیار ایران است بیشترین نوع را به خود اختصاص داده است زعفران های سوپر نگین و شبه نگین 2 نوع زعفران صادراتی هستند که بهترین نوع زعفران هستند و دارای پرچم های سالم و عطر و طعم فوق العاده زیادی هستند.
با توجه به اینکه زعفران از محبوبیت زیادی بین ایرانیان و جهانیان برخوردار است و در کنارانواع تنقلات مورد استقبال خریداران قرار می گیرد این محصول را البته در نوع مرغوب ابرانی ان در کنار انواع شکلات های ایرانی به مشتریان پیشنهاد می دهیم.

فروش 5 نوع زعفران

فروش زعفران

فروش 5 نوع زعفران نگین زعفران دسته یا دختر پیچ زعفران سرگل زعفران پوشال و زعفران سفید و یا کنج را در بازرگانی برکامان به صورت مستقیم از محل فروش کشاورزان تولید کننده خراسان رضوی را در حجم های فله انجام می دهیم.
برای خرید زعفران های موجود می توانید با ما در ارتباط باشید تا این محصول را مستقیم از مشهد در اختیار شما قرار دهیم.

قیمت زعفران کیلویی

قیمت زعفران کیلویی

قیمت زعفران های کیلویی در سال 1400 افزایش قابل توجهی داشته و از کیلویی 15 میلیون به بالای 20 و حتی 30 میلیون البته در نوع نگین محصول رسیده است اما برای خرید و فروش این محصول بهترین کار استعلام روزانه از این مجموعه است.
زعفران های نگین که برای صادرات بسیار مناسب است در حجم های کیلویی تا تناژ را برای مشتریا صادراتی تامین خواهیم کرد در هر نوع بسته بندی مثقالی تا کیلویی پس با ما همراه شوید.

محل فروش صادراتی کافی میکس ایرانی

Iranian coffee mix export sales point

کافی میکس های صادراتی 3 در 1 ایرانی را در قالب ساشه یک نفره 18 گرمی و کیلویی از 1 کیلو گرم تا هر حجمی که سفارش داشته باشید را با بهترین کیفیت و قیمت در مجموعه ما که محل فروش مستقیم از کارخانه است موجود می باشد بنابراین اگر قصد عمده فروشی و یا تجارت پودر نوشیدنی گرم داشته باشید انواع این محصولات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.
محصولاتی از قبیل کافی میکس 2 در 1 و نوع با شکر ان 3 در 1، هات چاکلت، کاپوچینو و حتی بهترین چای های ماسالا تولید ایران پس با ما همراه شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما