Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 6 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 18 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 30 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 42 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 54 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 63 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
صادرات مرغوبترین کاپوچینو ایرانی - برکامان

صادرات مرغوبترین کاپوچینو ایرانی

صادرات مرغوبترین کاپوچینو ایرانی به صورت ساشه های یک نفره 25 گرمی در جعبه های 15 عددی به صورت کارتن های 20 جعبه ای با بهترین قیمت فروش مستقیم از تولید کننده به کشورهای مختلف انجام می شود.
چنانچه قصد سفارش برای تولید این محصول با کیفیت که در ایران برای فروش صادراتی داشتید از همین حالا برای ثبت سفارش اقدام کنید به این دلیل که با اطمینان از کیفیت محصول مورد نظر صحبت می کنیم.

صادرات مرغوبترین کاپوچینو

صادرات مرغوبترین کاپوچینو

صادرات مرغوبترین کاپوچینو که تولید ان در بهترین کارخانه های صنایع بسته بندی هست را با بهترین کیفیت و قیمت روزانه انجام می دهیم.
شاید ظاهر کار تولید کاپوچینو دشوار نباشد اما تهیه مواد اولیه و میکس این مواد با فرمول خاص بسیار پیچیده است و ذکر این مطلب هم لازم است که هر مجموعه ای مرفولاسیون خود را دارد.
دلیل اختلاف قیمت و نوع و برخورد خریداران با مارک های موجود در بازار ایران هم همین موارد بسیار مهم است.

کارخانه تولید کننده کاپوچینو

کارخانه تولید کننده کاپوچینو

کارخانه های تولید کننده کاپوچینو در ایران پراکنده هستند و البته با مارک های مختلف این محصول به دلیل اینکه تقاضای بسیار زیادی در بازار دارد، تولید می شود.
برای خرید ارزان قیمت و همیشگی بهترین راه روش مستقیم از کارخانه است اما به دلیل اینکه وزن های سفارش باید قابل توجه باشد این امکان برای همه فراهم نیست بنابراین پیشنهاد می دهیم سفارش خود را اعلام کنید و ما با تجمیع سفارشات این امکان را فراهم خواهیم کرد.

پودر شیر و کف دهنده کاپوچینو عمده

پودر شیر و کف دهنده کاپوچینو عمده

پودر شیر غیر لبنی 30 و یا 35 درصد چربی که به کریمر و یا کافی میت معروف است در کنار کف دهنده شیر که همان فومر است را به صورت عمده برای تولید کاپوچینو و کافی میکس در اختیار تولید کنندگان قرار خواهیم داد.
کافی کریمرهای فله مارک های مختلفی دارد که همه در کیسه های 25 کیلویی است و در کنار فومر فله 10 کیلویی قرار می گیرد.

قیمت کاپوچینو ساشه

قیمت کاپوچینو ساشه

کاپوچینو به 2 صورت تولید و وارد بازار می شود نوع فله که بسته های 1 کیلویی 7 و 14 کیلویی را تشکیل می دهد و دیگر ساشه 25 گرمی که در جعبه های 15 تایی قرار داده می شود قیمت فروش مستقیم از کارخانه بسیار مناسب تر از عمده فروشان و یا مراکز فروش در شهر ها و فروشگاه ها است.

فروش قهوه فوری

فروش قهوه فوری

قهوه فوری 3 نوع شناخته شده دارد که عبارتند از قهوه فوری کلاسیک، قهوه گلد و قهوه فوری اسپرسو که تمامی این موارد در مرکز فروش قهوه در کنار انواع دانه های های رست داده شده و خام قهوه از قبیل روبوستا و عربیکا به فروش عمده می رسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما