Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 6 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 18 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 30 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 42 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 51 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
فروش پودر قهوه اسپرسو هندی - برکامان

فروش پودر قهوه اسپرسو هندی

فروش پودر قهوه اسپرسو هندی که تماما به صورت فله در کارتن های 25 کیلویی مستقیم از انبارهای محل وادرات برای مشتریان که بیشتر واحدهای تولیدی هستند انجام می شود.
این پودرهای اسپرسو با درصد قهوه های متفاوت وارد بازار می شوند که مشخص کننده قیمت محصول همین درصدها می باشد به عنوان مثال قهوه های اسپرسو فوری هندی که در بازار تقریبا مورد استقبال قرار می گیرند از 70 درصد قهوه برخوردار می باشند.

فروش پودر قهوه اسپرسو

فروش پودر قهوه اسپرسو

فروش پودر قهوه اسپرسو فوری که مهمترین و شناخته شده ترین انها هندی می باشد با بسته بندی های کارتنی به صورت 25 کیلویی در بازار در حال انجام است.
مهمترین خریداران پودرهای قهوه اسپرسو فوری و قهوه های فوری گلد و کلاسیک را تولید کنندگان فعال در صنعت قهوه تشکیل می دهند ، به این دلیل که این قهوه های فوری مورد استفاده در تولیداتی همچون کاپوچینو و کافی میکس قرار می گیرند.

قیمت قهوه اسپرسو کیلویی

قیمت قهوه اسپرسو کیلویی

قیمت قهوه های فوری کیلویی فله متفاوت هستند به این دلیل که در فراوری از دانه قهوه هایی استفاده می شوند که مخصوص هر نوع از این موارد می باشند بنابراین قهوه های همچون اسپرسو فوری و کلاسیک که دانه های قهوه روبوستا در ترکیب ان استفاده قیمت پایین تری نسبت به نوع قهوه فوری گلد دارند.
البته منظور از کیلویی بر مبنای فروش کیلویی نیست چون کارتن های 25 کیلویی در حجم های زیاد منظور است بنابراین مقدار سفارش در اعلام بهترین قیمت ها از طرف ما بسیار نقش دارد.

انواع پودر قهوه اسپرسو

انواع پودر قهوه اسپرسو

پودرهای قهوه اسپرسو فوری داری انواع مختلف البته برندهای زیادی را شامل می شود که به بازار ایران چند نوع که به اسپری درایر هم معروف است وارد می شود که به مهمترین انها که تولید شده در کشور هند، مکزیک، ویتنام و برزیل می شود اشاره کرد.
فروش این محصولات پودری به صورت فله کارتنی در شرکت های بازرگانی تخصصی قهوه البته مستقیم از محل واردات انجام می شود.

تهران مرکز خرید انواع قهوه

تهران مرکز خرید انواع قهوه

به طور کل شهر تهران به دلایل مختلف در سال 1400 هم از بهترین مراکزخرید و فروش انواع قهوه و پودر کاکائو است و دلیل ان هم واردات مستقیم به این شهر و داد و ستد بسیاری از تجار سطح یک کشور در این شهر می باشد.
با توجه به مصرف بسیار بالایی که انواع دانه قهوه و انواع قهوه های فوری در بازار ایران دارد طبیعتا نیاز به مراکز فروش معتبری هم در بازار احساس می شود که این مراکز فروش را تهران به عنوان شهری بزرگ و تجاری در خود جای داده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما