خانه / پودر کاکائو هلندی / فروش پودر کاکائو هلندی کارگیل در تهران

فروش پودر کاکائو هلندی کارگیل در تهران

فروش پودر کاکائو هلندی کارگیل در تهران مخصوص کد GT 50 که نوعی پودر کاکائو ۱۰-۱۲ الکالایز است به صورت مستقیم از انبارهای محل واردات در شوراباد تهران مخصوص استفاده خریداران عمده واحد های تولید کننده.
پودرهای کاکائو که در محل کارخانه فراوری دانه خام کاکائو در هلند تولید می شوند بدون شک یکی از بهترین پودرهای وارداتی در ایران و سایر کشورهای دنیا جهت تولید شکلات می باشد.

فروش پودر کاکائو هلندی

فروش پودر کاکائو هلندی کارگیل

فروش پودر کاکائو هلندی کارگیل مخصوص تهران و تمای شهرهای ایران در نوع الکالایز ۱۰-۱۲ که در انالیز دارای PH 7 می باشد در کیسه های فله ۲۵ کیلویی پر شده در کارخانه محل تولید محصول در کشور هلند می باشد روزانه با بهترین شرایط تاریخ تولید و قیمت در بازرگانی برکامان در حال انجام است.

بهترین پودر کاکائو هات چاکلت

بهترین پودر کاکائو هات چاکلت

برای تولید هات چاکلت با کیفیت بهترین پودر کاکائویی که می شود با اطمینان به عنوان اصلی ترین مواد اولیه ان استفاده کرد پودر کاکائو کارگیل هلندی با کد GT 50 است، استفاده از این پودر کاکائو در هات چاکلت باعث شده که بهترین های هات چاکلت ایرانی وارد بازارهای ایران و دنیا شود.

پودر کاکائو مخصوص تولید مکمل ورزشی

پودر کاکائو مخصوص تولید مکمل ورزشی

در بین پودرهای کاکائوی ۱۰-۱۲ که برای تولید انواع مکمل ورزشی مخصوصا از ان استفاده می کنند پودر کاکائو کارگیل هلند GT50 است، این پودر کاکائو به دلیل طعم و عطر و رنگی که در بین انواع الکالایز دارد و همچنین دارای حلالیت بسیار زیادی هم است بسیار مورد توجه تولید کنندگان مکمل های ورزشی در ترکیب محصول خود قرار گرفته است.

قیمت پودر کاکائو هلندی

قیمت پودر کاکائو هلندی

با توجه به کیفیت بسیار بالایی که پودرهای کاکائو هلندی دارند و این موضوع مورد تایید خریداران عمده این محصول قرار گرفته است بنابراین از قیمت بالاتری نسبت به سایر پودرهای کاکائو الکالایز برخوردار می باشد با توجه به مقدار سفارش شما قیمت محصول اعلام خواهد شد.
بنابراین برای خریدی مناسب و با کیفیت از طریق راه های ارتباطی در این سایت می توانید روزانه استعلام قیمت و موجودی محصول را از ما داشته باشید.

تامین انواع پودر کاکائو الکالایز 10-12

تامین انواع پودر کاکائو الکالایز ۱۰-۱۲

در این مرکز فروش دانه قهوه و انواع قهوه های فوری انواع پودرهای کاکائو الکالایز هم که تولید کشورهای مختلف دنیا است در قالب کدهای تیره تا روشن هم کوجود می باشد.
پودر کاکائو الکالایزهایی که در بازار موجود می باشند تولید شده در کشورهای مانند مالزی، هلند، فرانسه، المان، اسپانیا، اندونزی و ترکیه هستند که هر کدام کدهای مختلفی دارند برای شناخت بیشتر این محصولات و استفاده در تولیدات خود با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
berkaman بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام