خانه / پودر کاکائو / مراکز فروش پودر کاکائو در ایران

مراکز فروش پودر کاکائو در ایران

مراکز فروش پودر کاکائو در ایران گسترده هستند که چند شهر بزرگ ایران این مراکز را در خود جای داده اند اگر چه پودر کاکائو ۱۰-۱۲ از تنوع بسیار زیادی در بازار برخوردار است اما در این مراکز فروش می توانید به این محصولات دسترسی داشته باشید.
با توجه به اینکه تولید کنندگان فعال در صنایع غذایی در گوشه و کنار کشور اقدام به تولید محصولاتی مانند شکلات و کیک و شیرینی و لبنیات می کنند بنابراین بهترین مرکز فروشی که می شود برای خرید این واحدهای تولیدی پیشنهاد داد مراکز فروش پودر کاکائو در تهران می باشد.

مراکز فروش پودر کاکائو

مراکز فروش پودر کاکائو

مراکز فروش پودر کاکائو اصل ۱۰-۱۲ فله ۲۵ کیلویی می توانند تامین کننده بسیار خوبی برای تولید کنندگان باشند که مهمترین پایگاه این شرکت های بازرگانی در تهران می باشد.
به طور کل پودر کاکائو شامل الکالایز و نچرال است که نوع الکالایز دارای کدهای متفاوت از روشن تا تیره در مورد هر مارکی می باشد که تمامی این محصولات در بازرگانی برکامان مورد فعالیت قرار می گیرد.

قیمت جهانی پودر کاکائو

قیمت جهانی پودر کاکائو

پودر کاکائو در زمان خرید و فروش با قیمت جهانی محاسبه می شود به طوری که کارخانه محل فراوری دانه خام کاکائو برای محصول تولیدی خود با توجه به ارزهای رایج دنیا که دلار و یورو است قیمت مشخص می کند که این قیمت ها حدود ۲ دلار به بالا می باشد.
البته نوع محصول و میزان خرید از کاخانه محل تولید رابطه بسیار مستقیم با قیمت نهایی محصول دارد که خریداران با خرید تناژهای سنگین از تخفیفاتی برخوردار می شوند.

بهترین پودر کاکائو دنیا

بهترین پودر کاکائو دنیا

از میان پودرهای کاکائو موجود در بازار دنیا بهترین هایی هم می شود نام برد که در دنیا محصول شناخته شده ای هستند مانند کارگیل کشور هلند که پودر الکالایز ۱۰-۱۲ این کشور شهرت جهانی پیدا کرده است.
برای خرید بهترین پودر کاکائوهای دنیا در ایران هم می توانید از طریق همین سایت با ما ارتباط بگیرید تا علاوه بر قیمتی مناسب تازه ترین بارهای موجود از نظر تاریخ تولید محصول برای شما فراهم کنیم.

پودر کاکائو ایرانی خوب

پودر کاکائو ایرانی خوب

در بازار ایران پودرهای کاکائوی خوب بسته بندی شده ای مانند فرمند و ثمر و چند برند دیگر وجود دارد که با پودرهای کاکائو خارجی پر شده اند و هیچ نام و نشان محصول هم در این بسته ها که مشخص کننده کشور و نوع محصول باشد را هم مشخص نکرده اند.
برای خرید پودر کاکائو خوب ایرانی بهترین راه ارتباط با ما است تا بهترین پودرهای کاکائو ایرانی را به شما پیشنهاد دهیم.

مرکز پودر کاکائو سیاه

مرکز پودر کاکائو سیاه

پودر کاکائو تیره و یا همان سیاه مربوط به نوع ۱۰-۱۲ الکالایز می باشد که در ایران می شود به کد ایبیزای ناترا اسپانیا و ۹۶۰ فیوریچ مالزی اشاره کرد که این ۲ محصول با نام دابل الکالایز در صورت واردات در این مرکز فروش پودر کاکائو به صورت عمده به بازار عرضه می شود.
البته در کنار انواع پودر کاکائو دانه قهوه و انواع قهوه های فوری هم را به صورت عمده در حجم های بسیار بالا فعالیت داریم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
berkaman بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید عمده پودر کاکائو

مرکز خرید عمده پودر کاکائو خارجی

مرکز خرید عمده پودر کاکائو خارجی با درصد چربی ۱۰ -۱۲ و بسته بندی ۲۵ …

کانال تلگرام