Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 6 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 18 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 30 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 42 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 54 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 63 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
مرکز خرید عمده قهوه اسپرسو هند - برکامان

مرکز خرید عمده قهوه اسپرسو هند

خرید اسپرسو هند که در کارتن هایی با وزن های بالای 22 کیلو پر شده را مستقیم می توانید از محل انبارهای واردات در تهران به صورت عمده از این مرکز خرید قهوه داشته باشید.
قهوه اسپرسو با توجه به اینکه نسبت به سایر پودرهای قهوه فوری سبک تر است و حجم بیشتری برای قرار گرفتن در کارتن نیاز دارد به همین دلیل است که کارتن های این محصول دارای وزن های گوناگونی است.

خرید اسپرسو هند

خرید اسپرسو هند

خرید اسپرسو هند عمده کارتنی را می توانید در حجم از ما داشته باشید وزن کارتن ها 22 کیلویی تا 25 است که مستقیم از محل واردات برای شما ارسال خواهد شد.
بدون شک یکی از بهترین قهوه اسپرسوهای موجود در بازار نوع هندی ان است که در تولید کافی میکس از ان استفاده می شود و چون کیفیت یکسانی دارد تولید کنندگان ترجیه می دهند از این قهوه فوری استفاده کنند.

فروش قهوه اسپرسو

فروش قهوه اسپرسو در کرج

فروش قهوه اسپرسو در مراکز فروش این محصول در شهرهای مختلف انجام می شود که در کرج هم ما از محل انبارهای شرکت این محصول را در اختیار مشتریان به صورت فله کارتنی قرار می دهیم.
به طور کل کرج تبدیل به پایگاهی در صنعت قهوه شده است و بسیاری از تولید کنندگان پودر نوشیدنی و رست کنندگان انواع دانه خام قهوه سبز در این شهر قرار دارند.

فروش قهوه سبز ویتنام

فروش قهوه سبز ویتنام

فروش قهوه سبز ویتنام که اسکرین 18 است را در قالب کیسه های 50 کیلویی به صورت عمده اناجم می دهیم دانه قهوه ویتنام این مجموعه روبوستا است و به دلیل اینکه کافئین موجود در دانه های روبوستا بسیار بالا است مورد توجه رسترها و در نهایت مصرف کنندگان قرار می گیرد.

فروش قهوه کافی میکس

فروش قهوه کافی میکس

در تولید و یا در واقع بهتر است بگوییم میکس کافی میکس 2 نوع قهوه استفاده می شود که هر کدام از این قهوه ها کیفیت خوبی به کافی میکس می دهد و این 2 نوع قهوه عبارتند از قهوه فوری کلاسیک و یا قهوه فوری اسپرسو که در مجموعه ما این تنوع به صورت فروش عمده موجود است.

تامین کننده شکلات داغ

تامین کننده شکلات داغ

شکلات داغ و یا هات چاکلت ایرانی یکی از پر فروش ترین محصولات پودری فله است که مستقیم از پودر کاکائو تولید می شود برای تامین شکلات داغ در صورت همکاری با ما دغدغه ای دیگر نخواهید داشت و بهترین های این محصول را در اختیار شما می گذاریم.
پودر کاکائو یکی از مهمترین مواد اولیه ها در بازار شکلات و قهوه است که همواره خریداران بزرگی را به خود اختصاص داده است با ما می توانید به بهترین های این محصول دست پیدا کنید تا در کنار قهوه های موجود یک تامین خوب را برای شما داشته باشیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما