Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 6 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 18 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 30 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 42 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 54 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 63 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
مرکز فروش مواد اولیه ی کاپوچینو - برکامان

مرکز فروش مواد اولیه ی کاپوچینو

مرکز فروش کاپوچینو فله ایرانی 7 کیلویی، 14 کیلویی و 25 کیلویی با کیفیت تاپ و تضمینی، مواد اولیه ی این کاپوچینو را هم با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان برای میکس قرار خواهیم داد.
معمولا گوددی و تورابیکا را خریداران ترجیح می دهند اما برای اینکه از لذت محصولات تولید ایران لذت بیشتری ببرید و خود مقایسه ای با این محصولات خارجی داشته باشید از شما دعوت می کنیم که کاپوچینوی ایرانی کاچکول را تجربه کنید.

مرکز فروش کاپوچینو

مرکز فروش کاپوچینو

مرکز فروش کاپوچینو تولید ایران با بهترین کیفیت و قیمت، برای خرید کاپوچینو فله 25 کیلویی و یا بسته های 1 کیلویی البته به صورت عمده سفارش خود را به ما اعلام کنید.
بهترین نوع کاپوچینویی که در ایران تولید می شود ان است که مواد اولیه ای کاملا با کیفیت داشته باشد و به این موضوع پی نخواهید برد مگر اینکه از محصولات ما استفاده کنید.

قیمت کاپوچینو فله

قیمت کاپوچینو فله ای

قیمت 1 کیلو کاپوچینو فله با توجه به مقدار سفارش مشخص می شود اگر هر مقدار درخواست بالاتر باشد بنابراین خریدران از قیمت های پایین تری بهره مند خواهند شد بنابراین با توجه به مشخص نبودن سفارش و نوسانات از ذکر قیمت در سایت خودداری خواهیم کرد.
برای دریافت لیست قیمت کاچوچینو با توجه به موجودی و مقدار مورد نیاز خود از همین حالا می توانید با ما در ارتباط باشید.

خرید کاپوچینو

خرید کاپوچینو یک کیلویی

خرید کاپوچینو یک کیلویی به صورت 6 بسته در کارتن را با بهترین کیفیت و قیمت می توانید از ما داشته باشید، کاپوچینویی که تماما در کارخانه محل میکس اماده می شود اگر چه که مواد اولیه ای تقریبا خارجی دارد اما با توجه به نوع و مقدار مواد اولیه میکس، در ایران با طعم های فوق العاده تولید می شود.

فروش هات چاکلت

فروش هات چاکلت

از دیگر پودرهای نوشیدنی که مورد توجه در کافی شاپ ها و یا منازل و حتی مکان های پذیرایی قرار گرفته هات چاکلت و یا همان شکلات داغ است که اصلی ترین مواد اولیه برای تولید ان پودر کاکائو است که ما تامین کننده پودر کاکائو برای تولید هات چاکلت ایرانی هم هستیم.
هات چاکلت با بهترین کیفیت ها تولید می شود و نتیجه این تولید فروش فوق العاده بالا در داخل کشور و حتی فروش صادراتی به کشورهای دیگر است.

پخش قهوه

پخش انواع قهوه

قهوه دارای انواع مختلف در مدل های قهوه فوری و دانه قهوه است که تمام این تنوع در این مرکز فروش دانه قهوه پخش می شود.
با توجه به نیاز خود از قهوه فوری گلد و قهوه فوری کلاسیک و همچنین انواع دانه های قهوه عربیکا و روبوستا این محصولات را به صورت عمده در اختیار شما قرار خواهیم داد تا برای خرید و تامین مجموعه خود دغدغه ای از لحاظ کیفیت و قیمت نداشته باشید.

1

  1. با سلام وقتتون بخیر، مایل به فعالیت در زمینه فروش مواد اولیه کاپوچینو هستم، لطفا نمونه برای تست پودر کاپوچینو ارسال کنید تا در صورت تایید سفارش نهایی داده شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما