Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 6 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 18 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 30 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 42 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 75 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 87 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 96 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
مرکز فروش چای ماسالا درجه 1 اصل - برکامان

مرکز فروش چای ماسالا درجه 1 اصل

مرکز فروش چای ماسالا درجه 1 اصل در ایران که مستقیم از محل تولید برای شما ارسال می کند بازرگانی برکامان است محصولات ما با توجه به کیفیت و درجه 1 بودن، ان هم تضمینی فقط با ترکیب یک قاشق چای خوری از این چای در شیر و یا اب جوش شما را به اوج لذت می رساند.
چای های ماسالا در بازار بسیار زیاد است و در زمان استفاده برخی مارک ها و ترکیبات حتی تا نصف یک فنجان و یا لیوان هم پر کنیم باز طعم و لذت مورد نظر را هم به انسان نمی دهد.

تامین کافی میت چای ماسالا

تامین کافی میت چای ماسالا

بسیاری از چای ماسالاهای بازار که در مرکز فروش دانه قهوه موجود می باشد خارجی هستند و معروفترین انها تاج محل هند است و ترکیباتی حدود بین 12 تا 20 ادویه را در خود می بینند، اما مواد اولیه ای که بسیار مورد توجه هست کافی میت یا همان پودر شیر غیر لبنی است.
ما به عنوان تامین کننده انواع مواد اولیه در زمینه شکلات اقدام به تامین همین کافی میت های موجود در ترکیب چای ماسالا کرده ایم تا تولید کنندگان محصولات میکس به خصوص چای ماسالای ایرانی بتوانند بهترین ها را برای ترکیب خود در نظر بگیرند و در نهایت محصولی کاملا با کیفیت را راهی بازارهای ایران کنند.

مرکز فروش چای ماسالا

مرکز فروش چای ماسالا

مرکز فروش چای ماسالا به مرکزی گفته می شود که بتواند در کنار 10 ها نوع پودر کاکائو و دانه قهوه و قهوه های فوری چای های ماسالای مورد نیاز مشتریان را هم البته با کیفیت و قیمت مناسب تامین کند.
با توجه به اینکه چای ماسالا دارای ویژگی های منحصر به فرد از نظر رابطه مصرف و سلامت جسم دارد بننابراین می شود از این نوشیدنی داغ به خوبی یاد کرد و بتواند همراه مناسبی در کنار چای و قهوه باشد.

تولید کننده انواع چای ماسالا

تولید کننده انواع چای ماسالا با فرمولاسیون ویژه

ما به عنوان تامین کننده مواد اولیه اولین تولید کننده چای ماسالا با 4 ترکیب گیاهی با فرمولاسیون ویژه درایران این افتخار را داریم تا بهترین های چای ماسالای با کیفیت ایرانی با نام های اسام، بنگالی، گجراتی و گواهاتی را به مشتریان عمده خود معرفی کنیم.

فواید دارویی و درمانی چای ماسالای ایرانی

فواید دارویی و درمانی چای ماسالای ایرانی

 1. پیشگیری از سرطان بعلت انتی اکسیدان موجود در چای
 2. جلوگیری از سرما خوردگی و گرفتگی بینی و انفولانزا
 3. درمان بیماری های معده و دستگاه گوارش
 4. کاهش درد در دوران قاعدگی زنان
 5. کاهش فشار خون و کلسترول خون
 6. درمان تهوع در زمان بارداری
 7. بالا بردن سیستم ایمنی بدن
 8. مناسب برای بیماران دیابتی
 9. رفع سیاهی و پف دور چشم
 10. درمان نفخ معده و تهوع
 11. لاغری و کاهش وزن
 12. خواص ضد باکتری
 13. رفع خستگی بدن
 14. جوانسازی پوست
 15. کاهش التهاب
 16. سلامت قلب

موارد بالا به دلیل اینکه حدود 50 نوع پودر گیاهی در ترکیبات چای ماسالاهای موجود و با توجه به اثبات عملکرد تک تک این پودرها و نحوه تاثیر گذاری انها در بدن ثابت شده است مورد توجه قرار گرفته است.

فروش و اموزش استفاده ماسالا

فروش و اموزش استفاده چای ماسالا

فروش 4 نوع چای ماسالی ایرانی اسام، بنگالی، گجراتی و گواهاتی را با اموزش چگونگی دم کردن و استفاده این محصولات به صورت عمده انجام می دهیم.
با توجه به کیفیت و فرمولاسیون ویژه این 4 نوع چای پس از مصرف خود به این نتیجه خواهید رسید که تا به حال چنین چای ماسالایی را نوش جان نکرده اید البته صحبت ما با خریداران عمده این محصول است که می توانند محصول مورد نظر را فله خریداری کنند.

صادرات انواع چای ماسالای ایرانی

صادرات انواع چای ماسالای ایرانی

با توجه به اطمینان از کیفیت انواع چای های ماسالا موجود در بازررگانی برکامان بنابراین این محصولات تولید ایران را برای فروش صادراتی به بازارهای کشورهای منطقه و دوردست پیشنهاد می دهیم.
مهمترین فایده همکاری با ما این است که مستقیم از تولید خریداری می کنید و دارای ترکیبی خاص در زمینه چای ماسالا هستیم و رقیب در بازار نداریم بنابراین می توانید بدون دغدغه در هر وزنی سفارش خود را بگذارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما