خانه / دانه قهوه ایتالیا / نمایندگی فروش ۳ نوع دانه قهوه کافه نوآر ایتالیا

نمایندگی فروش ۳ نوع دانه قهوه کافه نوآر ایتالیا

نمایندگی فروش دانه قهوه کافه نوآر ایتالیا ( CAFE NOIR ) به صورت ۳ نوع در بسته های ۱۲۰۰ گرمی برای اولین بار این برند ایتالیایی به صورت مستقیم از ایتالیا و با تمام مجوزهای قانونی وارد ایران می شود و این نام با توجه به کیفیت بالای دانه های قهوه ای که از ان استفاده می شود به زودی در ایران بازار خوبی را بدست خواهد اورد.

 نمایندگی فروش کافه نوآر ایتالیا

نمایندگی فروش دانه قهوه کافه نوآر ایتالیا

نمایندگی فروش دانه قهوه کافه نوآر ایتالیا برای فروش عمده قهوه های ۱۲۰۰ گرمی این محصول با کیفیت ایتالیایی، این مارک در کشور ایتالیا از شهرت بالایی برخوردار است و فروش عمده و مستقیم ان هم با تمام مجوزهای قانونی توسط این مجموعه در ایران اغاز شده است و به زودی شاهد شهرت این برند جهانی در ایران هم خواهید بود.

قیمت فروش عمده ۳ نوع قهوه کافه نوآر ایتالیا

قیمت فروش عمده ۳ نوع قهوه کافه نوآر ایتالیایی رست شده با کیفیت به صورت ۳ لاین مشخص شده و به فروش می رسد که به صورت ترکیبی در بسته های ۱۲۰۰ گرمی عرضه می شود:

  1. لاین بار ( bar )  دارای درصد ترکیبی ۸۰% روبوستا و ۲۰% عربیکا است قیمت هربسته ۲۵۰ هزار تومان و هر کیلو ۲۰۰ هزار تومان است.
  2. لاین سوپر بار ( SUPER BA )  دارای درصد ترکیبی ۵۰% روبوستا و ۵۰% عربیکا است قیمت هر بسته ۲۹۰ هزار تومان و هر کیلو ۲۳۰ هزار تومان است.
  3.  لاین اکسترا بار ( EXTRA BAR )  دارای درصد ترکیبی ۲۰% روبوستا و ۸۰% عربیکا است قیمت هر بسته ۳۳۰ هزار تومان و هر کیلو ۲۶۵۰۰۰ تومان است.

فروشگاه فروش عمده قهوه

فروشگاه فروش عمده قهوه

نمایندگی فروش دانه قهوه کافه نوآر ایتالیا فقط این نوع برند را فعالیت ندارد بلکه ما در این مجموعه در قالب فروشگاه فروش عمده قهوه به صورت سراسری انواع دانه های خام و رست شده قهوه فله را هم به فروش می رسانیم.
برای خرید هر نوع دانه قهوه که به دنبال ان برای خرید عمده هستید می توانید با ما در ارتباط باشید تا بهترین و جدیدترین دانه های قهوه را با قیمت های مستقیم و دست اول به شما پیشنهاد دهیم.

نمایندگی پخش قهوه ایلی اصل

نمایندگی پخش قهوه ایلی اصل

نمایندگی پخش قهوه ایلی اصل به صورت فروش عمده، قهوه دارای مارک های مختلفی است که به صورت فله و بسته بندی در بازارهای جهانی و ایران به فروش می رسد و با توجه به مصرف روز افزون ان شرکت های رست دانه قهوه را به سمت کیفیت های بهتر کشانده است یکی از این برندهای با کیفیت که در ایران هم فعالیت خوبی دارد قهوه ایلی است که با توجه به بسته بندی مخصوص ان معرف حضور تمام خریدارن قهوه است.

فروش عمده قهوه های با کیفیت

فروش عمده قهوه های با کیفیت

فروش عمده قهوه های با کیفیت در ایران، دانه قهوه کشت ان یک طرف و رست دادن ان طرف دیگر اگر هر کدام از این دو مورد در نظر گرفته شود محصولی با کیفیت به دست می اید اما با توجه به وجود دانه های قهوه با رست های مختلف در بازار این موضوع کمی کم رنگ شده و خربداران را با کمی سر درگمی مواجه کرده است.
بهترین راه برای خریدی خوب پیدا کردن مراکز پخشی است که رضایت مشتریان را در نظر می گیرند و محصولات ویژه ای را به مشتریان خود می دهند و سبب رضایت انان و در نتیجه مصرف کنندگان نهایی می شوند.

مرکز پخش قهوه فوری فله ای

مرکز پخش قهوه فوری فله ای

یکی از محصولاتی که بسیار مورد توجه تولید کنندگان قرار گرفته قهوه های فوری اماده یک نفره و یا گرمی است نسکافه فله و یا همان قهوه های فوری فله است که در ایران مورد نظر خریداران و تولید کنندگان عمده قرار گرفته است.
از این نوع قهوه های فوری فله می شود نام های هند و کلمبیا و برزیل و ترک و مالزی یاد کرد و نوع خاص تری در ایران تولید می شود به نام اورا است به صورت ویژه یاد می کنیم که در کارخانه مولتی کافه مشهد تولید می شود بسیار مورد توجه خریداران عمده قرار گرفته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
berkaman بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام