Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 28 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
خرید 2 نوع قهوه ترک معمولی و ویژه - برکامان

خرید 2 نوع قهوه ترک معمولی و ویژه

خرید 2 نوع قهوه ترک معمولی و ویژه از مراکز رست قهوه با رست خوب بسیار بالا است و این قهوه در کنار قهوه های روبوستا و عربیکای تک به دلیل داشتن ویژگی های فراوان یکی از پر فروش ترین ها است که علت این استقبال را در ادامه توضیح خواهیم داد.

خرید قهوه ترک ویژه

خرید قهوه ترک معمولی

خرید قهوه ترک ویژه را از 5 کیلو می توانید داشته باشید تا وزن های بسیار بالا البته همه به قیمت عمده، قهوه ترک نوعی میکس دانه های عربیکا و روبوستا است که دارای رست متفاوت است و این رست به ترک معروف است.
البته حرفه ای های صنعت قهوه دارای اطلاعاتی بسیار زیاد در زمینه انواع دان های قهوه و ویژگی های ان هستند اما تامین دون قهوه مورد نظر با رست خوب و در کنار ان قیمت مناسب از دغدغه های این فعالان هست که بسیار هم بر طرف کردن این دغدغه مهم است اما ما در بازرگانی برکامان این کار ار با توجه به نیاز مشتریان انجام خواهیم داد.

محل رست انواع دون قهوه

محل رست انواع دون قهوه

در ارتباط با چگونگی پیدا کردن یک مجموعه رستری مناسب که همزمان دان قهوه با کیفیت و نوع رست مناسب را در مورد قهوه داشته باشد این مطلب مناسب است که بگوییم قبل از خرید قطعی کمی تحقیق در این مورد داشته باشید دلیل ان هم استمرار کیفیت و دون خریداری شده شما باید وجود داشته باشد در غیر اینصورت در بازار رقابتی کمی کار سخت می شود.

خرید قهوه ترک معمولی

خرید قهوه ترک ویژه

در کنار خرید قهوه ترک ویژه اکثر واحدهای عرضه دان قهوه خرید نوع 2 قهوه ترک که قهوه ترک معمولی گفته می شود را هم به مشتریان پیشنهاد می دهند و علت ان هم اول قیمت مناسب و کمی ضعیفتر بودن تاثیر قهوه بعد از مصرف است و افرادی که از حساسیت بعد از نوشیدن قهوه رنج می برند می توانند این نوع قهوه ترک را مصرف کنند.

تفاوت قهوه ترک معمولی با ویژه

تفاوت قهوه ترک معمولی با ویژه

تفاوت 2 نوع قهوه ترک معمولی با ویژه را در چند سطر توضیح می دهیم تا خریداران و یا افرادی که به دنبال این تفاوت هستند از اطلاعات ویژه ای برخوردار شوند: در ترکیب قهوه ترک معمولی 80 درصد دانه روبستا و 20 درصد عربیکا استفاده می شود که این دان ها از نوعی با کافئین بالاتر برخوردار هستند و به نسبت قیمت این محصول را پایین می اورند. ( چون روبوستای بیشتری دارد که روبوستا قیمتش کمتر از دان عربیکا می باشد ) اما در قهوه ترک ویژه 60 درصد میکس روبوستا است و عربیکا 40 درصد دیگر را تشکیل می دهد و همین عامل افزابش کافئین پایین تر و عطر طعم بالاتر در ترک ویژه است.

تفاوت قهوه ترک

مقایسه قهوه ترک معمولی با قهوه ترک ویژه در یک نگاه:

قهوه ترک معمولی                                         قهوه ترک ویژه

  • 80 درصد روبستا                                          60 درصد روبوستا
  • 20 درصد عربیکا                                           40 درصد عربیکا
  • کافئین بالاتر                                                کافئین کمتر
  • فوم پایینتر                                                   فوم بالاتر
  • تلخی بیشتر                                                اسیدیته ملایم
  • رست خاص                                                 رست خاص
  • دون خاص                                                   دون خاص
  • اسیاب ترک ( متفاوت )                                   اسیاب ترک ( متفاوت )

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما