Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 24 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
قیمت خرید قهوه فوری فله - برکامان

قیمت خرید قهوه فوری فله

قیمت خرید قهوه فوری فله به صورت مستقیم از واردات و کارخانه، قهوه فوری فله کلاسیک اورا و اسپرسو ایرانی محصول کارخانه مولتی کافه مشهد به صورت مستقیم در این بازرگانی در کنار انواع قهوه های فوری و دانه قهوه رست داده شده و خام با قیمت های دست اول مخصوص خریدران عمده به بازار عرضه می شود.

قیمت خرید قهوه فوری فله

قیمت خرید قهوه فوری فله

قیمت خرید قهوه فوری کلاسیک مولتی کافه اورا 106 هزار تومان در کارتن ای 20 کیلویی به صورت ارسال مستقیم از کارخانه قهوه اسپرسو مولتی کافه 138 هزار تومان فروش روزانه و گلد هند 160 هزار تومان است. این قسمتی از قیمت های خرید قهوه فوری از این مجموعه پخش است که خریداران می توانند هرنوع دانه قهوه و یا قهوه های فوری را با بهترین کیفیت و قیمت از ما خریداری کنند.
البته تمام فروش ها به صورت فله و ارسال بدون واسطه و مستقیم از واردات و کارخانه تولیدی انجام می شود و برای خرید های مقدار زیاد مشتریان خود محدودیتی جهت تامین نخواهیم داشت.
برای خرید قهوه های فوری با ارزان ترین قیمت خرید قهوه فوری فله در کنار شما خواهیم بود.

فروش عمده قهوه فله ای

فروش عمده قهوه فله ای

در فروش عمده قهوه فله ای 2 موضوع بسیار مهم وچود دارد اول اینکه بار اماده فروش مدت زمان زیادی از انبارداری ان نگذشته باشد مخصوصا دانه های قهوه رست داده شده و دوم اینکه محل رست ان بسیار حرفه ای باشد و توسط افراد صاحب کار و کار بلد انجام شده باشد.
در یک نگاه و یک کلام در مورد دانه قهوه خریداران با یک سوال که رست کجاست برای خرید اعلام امادگی می کنند اما این نکته ضروری است که مطمئن شود که چگونه و با چه شرایطی دان قهوه رست داده شده و میزان رطوبت و یا در جه رست ان مناسب است یا اینکه با کمی انبارداری وزن خود را قهوه با از دست دادن رطوبت از دست می دهد.
پس برای خرید و فروش حرفه ای دانه قهوه در مارک های مختلف ان به صورت عمده و فله ای در کنار مشتریان خود خواهیم بود و همواره تمامی انان را به بهترین خرید دعوت خواهیم کرد.

خرید دانه قهوه فله ای

خرید دانه قهوه فله ای

خرید دانه قهوه فله ای رست داده و یا خام در هر 2 مورد می توانید از ما مشاره بگیرید تا تجربیات خود را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم و در نهایت رابطه همکاری خوبی ایجاد شود، در یک مجموعه پخش محصولات زیادی عرضه می شود ما هم در کنار دانه قهوه انواع قهوه فوری، دانه کاکائو، پودر کاکائو، شکلات تلخ، پاستیل، ارد برنج، شیر خشک صنعتی و انواع مواد اولیه مربوط به کارخانجات شیرینی و شکلات را به صورت عمده فعالیت داریم.

مرکز پخش دان قهوه خام فله

مرکز پخش دان خام قهوه فله

مرکز پخش دان خام قهوه قله به صورت عمده و با بهترین قیمت های فروش، دان خام قهوه به دانی گفته می شود که مستقیم پس از خشک شدن از مزارع وارد بازار می شود و عملیات رست یا تفت بر روی ان انجام نشده است و شاهد شکلی معمولی با بوی خیلی عادی هستیم. اما رست دانه قهوه به دلیل اینکه عطر و بوی قهوه ازاد شود روی اینم محصول انجام می شود و پس از رست مخصوص هر کشوری خود را نشان می دهد که دارای چه کیفیت های خاصی هستند.

واردات دانه کاکائو

واردات دانه کاکائو

واردات دانه کاکائو برای خریدارن مخصوصی که همواره از این بازرگانی تقاضای دانه کاکائو دارند، یکی از بهترین و پرکاربردترین محصولات گیاهیی دانه کاکائو است که در کشور ما ایران تقریبا خیلی کم یاب است و اگر هم در بازار پیدا شود دارای قیمت های بسیار بالایی است.
امکان وادرات دانه کاکائو در بهترین کیفیت محصول بهترین مزارع کشورهای امریکای جنوبی و افریقایی در مرکز بازرگانی فراهم شده است اگر خریدار عمده و یا تولید کننده محصولی هستید که نیاز مستقیم دانه کاکائو دارید با ما در ارتباط باشید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما