Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 24 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
خرید فومر اندونزی 10 کیلویی - برکامان

خرید فومر اندونزی 10 کیلویی

خرید فومر اندونزی 10 کیلویی با برند ارکوف با ارسال مستقیم از انبار واردات در اصفحان را می توانید از بازرگانی برکامان داشته باشید.
فومر با نام های متفاوتی مخصوص فروش به تولید کنندگان انواع محصولات پودری در بازار موجود است که از نظر کیفیت و قیمت متفاوت هستند که در این مجموعه 2 نوع ارکوف اندونری و موکانه لهستان به صورت 10 کیلویی موجود است.

خرید فومر اندونزی

خرید فومر اندونزی

خرید فومر اندونزی را می توانید فقط در قالب کیسه های 10 کیلویی به صورت خرد و تناژ داشته باشید، امروزه صنعت قهوه بسیار مورد اهمیت قرار گرفته است و مصرف کنندگان از تولید کنندگان انتظار تولید و یا رست بهترین نوع قهو های پودری و دانه را دارند.
با انتخاب درست تامین کنندگان انواع این موارد می توانید این مشتریان که همان مصرف کنندگان نهایی هستند را با خود همراه کنید و در نهایت سود بیشتر و رضایت مصرف کنندگان را با خود همراه داشته باشید.

کریمر ارکوف اندونزی

کریمر ارکوف

در کنار فومر 10 کیلویی ارکوف اندونزی بدون شک نیاز به کریمر این محصول هم نیاز است که در قالب کیسه های 25 کیلویی موجود داریم.
بر خلاف فومر که استفاده موردی در محصولات پودری قهوه دارد این کریمر است که یکی از ارکان تشکیل دهنده انواع محصولات پودری است از قبیل:

  • کافی میکس 3 در 1
  • کافی میکس 2 در 1
  • کاپوچینو
  • هات چاکلت
  • شیر چای
  • چای ماسالا

البته کافی کافی میت دارای درصدهای متفاوتی از چربی است که مهمترین و پر استفاده ترین ان 30 و یا 35 درصد است البته در وزن بسته بندی هیچ تفاوتی ندارد و هر 2 به صورت 25 کیلویی در بازار است.

پودر قهوه فوری

پودر قهوه فوری

همواره تامین کننده فومر و کریمر به طور طبیعی محصولاتی مانند قهوه های فوری کلاسیک، گلد و پودر اسپر سو فوری را هم فعایت دارد.

قهوه های فوری موجود در ایران محصول کشورهای مانند هند، اکوادور و برزیل است که در این میان فروش و استفاده قهوه های فوری هند به دلیل قیمت نسبتا پایین ان مورد استفاده خریداران قرا دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما