Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 41 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
فروش ارزان قیمت قهوه قنادی ها - برکامان

فروش ارزان قیمت قهوه قنادی ها

فروش ارزان قیمت قهوه قنادی ها برای استفاده در تولید کیک و شیرینی، قهوه اسپرسو ویتنام به همین منظور وارد ایران می شود که با توجه به نیاز قنادی ها به قهوه ارزان قیمت نیاز انان براورده شود این نوع قهوه پودر است و در کارتن های 25 کیلویی بسته بندی شده است برای خرید ارزان این نوع قهوه با ما در ارتباط باشید.

فروش قهوه قنادی ها

فروش قهوه قنادی ها

فروش قهوه قنادی ها را به صورت مستقیم و با کیفیت در نوع قهوه پیشنهادی به صورت سراسری در کارتن های 25 کیلویی که به اسپرسو ویتنامی معروف است را عمده در همین مجموعه بازرگانی انجام می دهیم، در استفاده قنادان و یا کارگاه های بزرگ کیک و شیرینی و حتی بیسکویت استفاه از قهوه ای ارزان بسیار اهمیت دارد.
این نوع قهوه فقط مخصوص استفاده در کارگاه های تولیدی تولید می شود و با قهوه های مصرفی در کافی شاپ ها و قهوه فروش ها متفاوت است به همین دلیل دارای قیمت بسیار ارزان تری نسبت به قهوه کافی شاپی برخوردار است.

لیست قیمت قهوه

لیست قیمت قهوه

در بازار 2 نوع دانه قهوه به نام های روبوستا و عربیکا موجود است که هر کدام دارای نام های متفاوتی هستند مانند عربیکا برزیل یا  روبوستا ویتنام بنابراین با توجه به نیاز مشتریان در نوع انتخابی محصولی برای خرید و مقدار خرید انان قیمت گذاری انجام می شود در حال حاظر دانه روبوستا ویتنام با سایزهای مختلف و مالزی از قیمت های پخش حدود 40 هزار تومانی برخوردار هستند.
در مورد دانه های عربیکا حدود 50 درصد قیمت بالاتری نسبت به روبوستا دارند برای دریافت لیست قیمت انواع دانه های قهوه در هر زمان می توانید با ما در ارتباط باشید.

فروشگاه تخصصی قهوه

فروشگاه تخصصی قهوه

در این فروشگاه اینترنتی تخصصی قهوه انواع دانه های خام و رست داده شده عربیکا و ربوستا در تناژ بالا و با تامین همیشگی مشتریان موجود است در کنار این دانه های قهوه انواع نسکافه گلد و کلاسیک که به همان قهوه های فوری معروف هستند هم برای فروش عمده در کارتن ها کلاسیک 20 و گلد 25 کیلویی موجود است.
در کنار موارد ذکر شده فروش قهوه قنادی ها و پودر کاکائو مورد نیاز انان هم در این فروشگاه تخصصی با بهترین کیفیت ها و قیمت های روز و بدون واسطه انجام می شود.

خرید قهوه

خرید قهوه

خرید قهوه مستقیم از مراکز فروشی که محصول انان دارای تضمین کیفیت و قیمت باشد یکی از خرید های بسیار خوب محسوب می شود برای شروع این ارتباط با مراکزی که نیاز شما را در همه زمینه ها با مشاوره فروش تامین می کند از همین حالا در ارتباط باشید، مقدار خرید 4 نوع قهوه مورد نیاز خود را از قبیل دانه روبوستا و عربیکا و قهوه فوری کلاسیک و گلد را به ما اطلاع دهید تا در نهاین بهترین قیمت فروش عمده را بدون واسطه به شما اطلاع دهیم.
در خرید قهوه که کار بسیار دشواری هست باید دقت شود که از مراکز مورد تایید خریداری شود به این علت که دانه قهوه از پیچیدگی های بسیار زیادی برخوردار است و باید توسط افرادی متخصص در زمینه قهوه مورد تایید قرار بگیرد.

قیمت قهوه کیلویی

قیمت قهوه کیلویی

در قیمت قهوه کیلویی شاهد افزایش قیمت این محصول خواهیم بود به این علت که مقدار خرید حجمی بسیار تاثیر گذار در نوع قیمت گذاری هستیم بنابراین قیمت ها به صورت کیلویی داده می شود اما در مقدار خرید حجمی، با توجه به اینکه 100 در صد قهوه ها وارداتی هستند بنابراین به صورت روزانه قیمت گذاری می شوند و به همین دلیل لیست قیمت در سایت وجود ندارد و مشتریان می توانند برای دریافت لیست به روزترین قیمت ها در هر لحظه این استعلام قیمت را از ما دریافت کنند.

فروش قهوه اسپرسو

فروش قهوه اسپرسو

قهوه اسپرسو در چند مدل در بازار موجود است که مهمترین نوع ایرانی ان اسپرسو مولتی کافه مشهد است و در بسیاری از کارخانه های تولیدی و کافی شاپ ها کاربرد دارد کارتن های این قهوه 18 کیلوگرم است در کنار نوع ایرانی ان اسپرسو هند در بازار هم موجود استدارای قیمت نسبتا کمتری از نوع ایرانی است و همچنین کیفیت پایین تری دارد.
فروش قهوه قنادی ها را هم با نوعی اسپرسو ویتنامی انجام می دهیم که برای استفاده در داخل و روی کیلک ها و شیرینی ها کاربرد دارد قیمت فروش قهوه قنادی ها حدود 45 هزار تومان است که خود متوجه اختلاف قیمت با اسپرسو کافی شاپی خواهید شد.

مرکز پخش قهوه اسیاب نشده

مرکز پخش قهوه اسیاب نشده

دانه قهوه را معمولا اکثر خریدارها به صورت اسیاب نشده خریداری می کنند ما هم در این مرکز پخش تمامی مدل های دانه قهوه را به صورت خام و رست داده شده اسیاب نشده تحویل مشتریان خود خواهیم داد البته به صورت عمده در صورت درخواست خریدارن این دانه ها اسیاب خواهد شد همه می دانند که 3 نوع اسیاب در مورد دانه های قهوه رست داده شده انجام می گیرد که با دستگاه های مورد استفاه سازگاری داشته باشد و این سه نوع به صورت زیر است:

  1. اسیاب در مدل اسپرسو
  2. اسیاب در مدل ترک
  3. اسیاب در مدل فرانسه

قیمت فروش روز قهوه

قیمت فروش روز قهوه

در قیمت گذاری روز قهوه قیمت های ارز بسیار تاثیر گذار است به دلیل اینکه این بارها قیمت جهانی انان با دلار از سمت کشور فروشنده تعیین می شود بنابراین دارای قیمت های متغیری هستند البته در ایران و با توجه به وارداتی بودن تمامی دانه های قهوه این قیمت ها روزانه دستخوش تغییرات قیمت هستند.
در قیمت گذاری علاوه بر نوع قهوه مقدار سفارش یک خریدار بسیار اهمیت دارد و با ثبت سفارش خود در مقدار زیاد و حجمی قطعا از قیمت های خرید بهتری برخوردا خواهد شد.

نمایندگی فروش قهوه کلاسیک و گلد

نمایندگی فروش قهوه کلاسیک و گلد

قهوه کلاسیک در ایران به اورا معروف است و این نوع قهوه در کارخانه مولتی کافه مشهد تولید می شود و کاربرد بسیار زیادی در مصارف تولیدی و مصرفی دارد اما در نوع گلد ان محصولات زیادی از کشورهای مختلف در ایران وجود دارد که به بهترین و در دسترس ترین قهوه ها نوع هند و برزیل را می شود اشاره کرد در این نمایندگی فروش قهوه کلاسیک و گلد به صورت مستقیم از واردات و تولید عرضه می شود.
پودر شکلات تلخ تخته ای، پودر کاکائو، کافی میت، کافی میکس، هات چاکلت، کاپوچینو و چای ماسالا به صورت عمده در این نمایندگی فروش موجود است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما