Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 18 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
فروش مستقیم پودر کاکائو لوکس فاین - برکامان

فروش مستقیم پودر کاکائو لوکس فاین

فروش مستقیم پودر کاکائو لوکس فاین به صورت تناژ در کیسه های 25 کیلویی، لوکس فاین پودر کاکائو معروفی در بازار ایران است که دارای چربی 10-12 است و بیشتر عمده مصرف ان در کارخانه های لبنیات و شکلات است فروش مستقیم از واردات این محصول توسط این سایت انجام می شود.

فروش پودر کاکائو لوکس فاین

فروش پودر کاکائو لوکس فاین

فروش پودر کاکائو لوکس فاین در این مجموعه به صورت تخصصی در کنار پودر های جی بی مالزی و s9 ترکیه به فروش عمده می رسد با توجه به کارایی مختلف پودر های کاکائو در کارخانجات مختلف ما در این مرکز پخش سعی بر این داریم تا نیاز مشتریان عمده خود را جهت خرید با کارایی های مختلف را در نظر بگیریم و به صورت مستقیم پودر های مورد نظر انان را تامین کنیم که فروش پودر کاکائو لوکس فاین اولویت اصلی در بین پودر های کاکائو این مجموعه است.

خرید کارخانجات لبنیات پودر کاکائو لوکس فاین

چرا کارخانجات لبنیات پودر کاکائو لوکس فاین خرید می کنند؟

به دلیل اینکه پودر کاکائو لوکس فاین به راحتی در مایعات حل می شود و دارای چربی و عطر طعم و حتی رنگ خوبی دارد بیشتر تولید کنندگان که کیفیت برای انان مهم است از این نوع پودر خرید می کنند.
با توجه به نیاز بالای کارگاه ها و کارخانجات شکلات،بستنی، شیرینی، کیک و کلوچه، بیسکویت و لبنیات از انواع مختلف پودر کاکائو ما امکان تهیه مقدار مورد نیاز انان را فراهم کرده ایم تا بدون واسطه خریدهای خود را به صورت مستقیم از واردات داشته باشند.

قیمت پودر کاکائو لوکس فاین در بازار

قیمت پودر کاکائو لوکس فاین در بازار

پودر کاکائو لوکس فاین حدود 3 سال است که محصول خود را در بازارهای جهانی تقویت کرده و یکی از این بازارها کشور ایران است و با توجه به اینکه ایران در پودر و کره و دانه کاکائو 100 درصد وارد کننده است این محصولات با شرایط واردات از کشور تولید کننده و کیفیت نوع محصول قیمت گذاری می شود. شما می توانید برای اطلاع از قیمت های روز این محصولات در هر زمان با ما در ارتباط باشید.

سفارش پودر کاکائو برای واردات

امکان سفارش پودر کاکائو و دانه کاکائو برای واردات

چنانچه مصرف مجموعه شما در حد تناژ بسیار بالا است ما این امکان را داریم که با ثبت سفارش و قراردادهای اولیه محصولاتی مانند پودر کاکائو، کره کاکائو و حتی دانه کاکائو را با بهترین قیمت برای شما خریداری کنیم و امکانات واردات این محصولات را فراهم کنیم.
لازم به ذکر است که هر چه مقدار خرید بالاتر باشد در قیمت تمام شده تاثیر مستقیم دارد و محصولات با تاریخ روز و داشتن انالیز عرضه می شود و با توجه به اینکه به صورت کاملا بهداشتی و قانونی وارد می شود بهترین نوع خرید برای تولید کنندگان عمده است.

منبع: cacaostore.ir

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما