خانه / دانه قهوه / نمایندگی فروش عمده انواع دانه قهوه

نمایندگی فروش عمده انواع دانه قهوه

نمایندگی فروش عمده انواع دانه قهوه عربیکا و روبوستا با بهترین کیفیت ها و قیمت های مناسب و بدون واسطه، دانه قهوه محصولی است ۱۰۰درصد وارداتی که در کشور هایی با شرایط اب و هوایی خاص خودش تولید می شود و به صورت خام و رست شده به فروش عمده می رسد.

نمایندگی فروش عمده انواع دانه قهوه

نمایندگی فروش عمده انواع دانه قهوه

نمایندگی فروش عمده انواع دانه قهوه به تمام نقاط کشور با دانه هایی با کیفیت با رست های بسیار حرفه ای و همچنین دانه خام قهوه مربوط به محصول کشور های مختلف مناسب برای فروشگاه های کافی شاپ و یا کارگاه ها و کارخانجات صنایع غذایی.
دانه قهوه های موجود در این نمایندگی فروش شامل موارد زیر می شود:

  1. دانه قهوه روبوستا:
    ویتنام، چری، پی بی، اندونزی، جاوه، کنیا پرنیوم، اوگاندا پرنیوم، ویتنام گرید ۱، روبوستا هند
  2. دانه قهوه عربیکا
    کلمبیا، هند، نیکاراگوئه، سوماترا، برزیل، اتیوپی، مکزیک

مراکز فروش عمده قهوه در تهران

مراکز فروش عمده قهوه در تهران

مراکز فروش عمده تقربیا تمام حصولات در تهران اولین ان به بازار تهران اشاره می شود در مورد فروش عمده دانه قهوه هم همین موضوع حاکم است و تهران دارای بزرگترین فروشندگان دانه قهوه است علت ان هم فعالیت تاجران چه در زمینه خرید و یا فروش به تهران بسیار زیاد است.
با توجه به وارداتی بودن انواع دانه قهوه این محصول در شهر های دیگری هم توسط شرکت هایی بسیار گسترده خرید و فروش می شود تا وابستگی برای خریداران به تهران کاهش یابد شهر هایی مانند مشهد و اصفهان که خود دانه قهوه و خدمات این شهر ها به مشتریان بسیار پر اوازه است.

بازار فروش قهوه عمده

بازار فروش قهوه عمده

ما در این سایت فروش عمده با انواع دانه های قهوه عربیکا و روبوستا را هم به صورت رست داده شده و هم خام برای خریداران خود در نظر گرفته ایم تا از خرید های سنتی پر هزینه جدا شوند و دیگر نیازی به مراجعه به بازار فروش قهوه در هر شهری نیاز نداشته باشند.
در کنار دانه قهوه انواع پودر کاکائو، شکلات های تلخ تخته ای و پذیرایی، انواع تافی ها، پاستیل های ایرانی و خارجی و نسکافه ( قهوه فوری ) را به صورت عمده در اختیار خریداران قرار خواهیم داد.

مرکز پخش قهوه فوری عمده

مرکز پخش قهوه فوری عمده

با توجه به اینکه اکثر استفاده کنندگان قهوه فوری مراکز خدماتی مانند هتل ها و یا مهمانسراها و یا ادارات بزرگ و حتی عموم مردم هستند بنابراین قهوه فوری که همان نسکافه هست از اهمیت بالایی در بین مصرف کنندگان برخوردار است ما در این مرکز پخش قهوه فوری را به صورت عمده در قالب بسته بندی که مصرف انفرادی دارد تا کیسه های فله برای خریداران عمده با بهترین کیفیت و قیمت تامین خواهیم کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
berkaman بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده قهوه ارزان

خرید عمده قهوه ارزان قیمت در بازار

خرید عمده قهوه ارزان قیمت کدام است و ایا این نوع دانه های قهوه ارزش …

کانال تلگرام