خانه / قهوه فوری / فروش عمده قهوه علی کافه بلک گلد ۴۰عددی

فروش عمده قهوه علی کافه بلک گلد ۴۰عددی

فروش عمده قهوه علی کافه بلک گلد  ۴۰ عددی در بازار ایران، یکی از معروف ترین قهوه های فوری در ایران نوع بلک ۴۰ عددی علی کافه است، که به صورت سراسری در این سایت به فروش می رسد.

پخش alicafe

پخش alicafe black gold

این نام قهوه ای اماده است که در بسته بندی های زیبا جای داده شده است که در ایران به عنوان کافی میکس یا قهوه فوری هم گفته می شود. اندونزی alicafe را با کیفیتی تولید می کند که شهرتی جهانی به خود گرفته است.
در ایران هم علی کافه در بازار پخش می شود اما این خیلی مهم است که اصل باشد و دارای قیمت مناسب برای خریدار.بهترین روش خرید علی کافه black gold این است با پخشی اشنا شوید که با تضمین جنس و قیمت خاطر شما را جمع کند.

محصولا دیگر برای فروش علی کافه

علی کافه برای فروش تنوع محصول دارد

فروش محصولات این نام اشنای اندونزی فقط بلک گلد ان نیست بلکه دارای تنوع در محصول است که همه انها هم مورد توجه قهوه خور های حرفه ای قرار گرفته است این شرکت صاحب نمایندگی های فعال در تمام دنیا است.
از مشخصه های بلگ گلد این است که در ان جنسینک بکار رفته است و ترکیب قهوه های روبوستا و عربیکا است و این نوع قهوه دارای ۳ رنگ است که کمی متفاوت هستند.

  • طلایی ۲۰ عددی
  • نقره ای ۲۰ عددی
  • مشکی ۴۰ عددی

فروش عمده قهوه علی کافه

فروش عمده قهوه علی کافه

فروش قهوه علی کافه در رنگ های مشکی ۴۰ عددی نقره ای و طلایی در بازار زیاد انجام می شود مخصوصا نوع گلد ان که همان مشکی است در فروشگاه ها طرفدار زیاد دارد و همه به عنوان یک پودر قهوه عالی این محصول را می شناسند.
این محصول یک قهوه فوری با ترکیب شیر گیاهی یا همان میت و شکر است که به راحتی در اب حل می شود و خیلی سریع اماده اشامیدن خواهد شد.

با تمام عمده فروشان که در تجارت انواع شکلات، قهوه، نسکافه، پاستیل و کاکائو فعالیت دارند به صورت گسترده همکاری می کنیم.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
berkaman بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش بهترین قهوه فوری بازار

فروش بهترین قهوه فوری بازار ۲۰۲۱

فروش بهترین قهوه فوری بازار ایران در سال ۲۰۲۱ مانند سال های گذشته به چند …

کانال تلگرام