خانه / دانه قهوه / کافی میت / فروش عمده کافی میت فله ای

فروش عمده کافی میت فله ای

فروش عمده کافی میت فله ای ۲۵ کیلویی خارجی و یا ایرانی ۱۰ کیلویی مخصوص کافی شاپ ها و یا تولید کنندگان، بهترین پودر های کافی میکس فله به صورت عمده در این مرکز پخش با بهترین قیمت ها و کیفیت و همچنین فابلیت تامین همیشگی برای خریداران عمده در نظرگرفته شده است.

فروش عمده کافی میت

فروش عمده کافی میت فله ای

فروش عمده کافی میت فله ای در بازار ایران در انواع داخلی و خارجی ان در این سایت به صورت فروش مستقیم از صادرات در مورد نوع خارجی ان و فروش مستقیم از کارخانه در نوع ایرانی ان که به صورت کیسه های ۲۵ و یا ۱۰ کیلویی در بازار به عرضه می شود.
در واقع کافی میت نوعی پودر است که به شیر خشک هم معروف می باشد که مواد لبنی ان گرفته شده و به جای ان ترکیبات مخصوص برای استفاده در کنار قهوه و یا مخلوط در قهوه و نسکافه استفاده می شود و به یک نوشیدنی بسیار مغذی و خوشمزه قهوه را تبدیل می کند فروش عمده کافی میت فله ای را همیشگی با مارک های خاص انجام می دهیم.

مرکز پخش نسکافه

مرکز پخش نسکافه اورا مشهد

نسکافه اورا در کارخانه ای در مشهد با استفاده از بهترین ترکیب دانه های قهوه تولید می شود و مورد استقبال مصرف کنندگان قهوه فوری در سراسر ایران قرار گرفته است این محصول در کیسه های ۲۵ کیلویی بسته بندی می شود و برای مصرف در کافی شاپ ها و یا هتل ها و حتی مراکزی که از جمعیت بالایی پذیرایی دارند استفاده می شود. در این مرکز پخش نسکافه اورا به صورت مستقیم عرضه می شود.
کارخانجات تولیدی که ترکیبات قهوه را تولید می کنند هم یکی دیگر از مصرف کنندگان این کافی میکس اورا هیستند که به دلیل کیفیت و قیمت خوب ان برای تولید در مجموعه تولیدی بسیار مقرون به صرفه است.

فروش ویژه دانه قهوه

فروش ویژه دانه قهوه روبوستا و عربیکا

دانه عربیکا و روبوستا کدام یک را مصرف دارید؟ فروش ویژه دانه قهوه عربیکا و روبوستا با رست های مختلف را همه روزه انجام می دهیم. یکی از بهترین نوشیدنی های ایران حتی قبل از ورود چای به ایران قهوه بوده که نان قهوه خانه از همان زمان های قدیم بر روی مغازه های فروش چای مانده است پس این نوشیدنی قدیمی و پرطرفدار را می توانید لذت بخش تر مصرف کنید که بهترین های دانه های قهوه ان را برای فروش به مشتریان خود داشته باشید.  در کنار انواع دانه های قهوه شکلات های تلخ همراه در کافی شاپ را هم به صورت فروش عمده در اختیار خریداران قهوه خواهیم گذاشت نسکافه و یا کافی میت عمده خود را هم می توانید از این مرکز پخش تهیه کنید.

محل فروش دانه قهوه

محل فروش دانه قهوه سانتوز

قهوه سانتوز، قهوه ای است که در تهران فراوری می شود و با این نام وارد بازار می شود که ۲ نوع دارد نوع اول ان دارک است و ترکیبی از روبوستا و عربیکا و نوع دوم ان دارای عربیکای ببیشتری است و کافئین بالا که هر ۲ محصول در کیسه های ۱۵ کیلویی به صورت فله وارد بازار می شود این محصول را می توانید به صورت خرید مستقیم از ما انجام دهید.
با توجه به استقبال زیاد از قهوه سانتوز در ایران شما هم می توانید این دانه قهوه رست داده شده را در کیسه های ۱۵ کیلویی به صورت عمده برای مچجموعه خود خریداری کنید.

بهترین فروش دانه قهوه خام

بهترین فروش دانه قهوه خام

بهترین فروش برای دانه قهوه خام فروش مستقیم از واردات است اما به دلیل اینکه اکثر وارد کنندگان رست این دانه قهوه را خود در کارخانجات رست انجام می دهند بنابراین از فروش دانه قهوه خام به علت اینکه سود کمتری نسیب انان می شود خودداری می کنند.
با توجه به نامحدود بودن فروش ما برای انواع دانه های قهوه نوع خام انواع دانه قهوه را هم برای فروش عمده و نهایتا عرضه به بازار انجام خواهیم داد شما هم برای خریدی خوب با ما همراه شوید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
berkaman بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام