Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 17 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
فروش قهوه فوری گلد اکوادور 16 کیلویی - برکامان

فروش قهوه فوری گلد اکوادور 16 کیلویی

فروش قهوه فوری گلد اکوادور 16 کیلویی با برند SAFO و پرس 2 کارتن فله 25 کیلویی که بدون شک یکی از بهترین قهوه های گلد در بازار ایران هستند روزانه با بهترین قیمت در بازرگانی برکامان در حال انجام است.

فروش قهوه فوری گلد اکوادور

فروش قهوه فوری گلد

فروش قهوه فوری گلد اکوادور به مانند سایر قهوه های فوری به صورت کاتنی انجام می شود که وزن خالص این کارتن های قهوه گلد 25 کیلو و 16 کیلویی است، قهوه گلد با توجه به اینکه عطر و طعم بسیار بالایی دارد مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته ایت البته این نوع قهوه فوری از قیمت بسیار بالاتری نسبت به کلاسیک و یا پودر اسپرسو فوری دارد.

تفاوت قهوه گلد و کلاسیک:

تفاوت قهوه گلد و کلاسیک ارتباط دارد به روش فرواری این محصولات، حاصل این تفاوت در طعم و شکل ظاهری کاملا پیدا است.
فراوری قهوه کلاسیک به صورت حرارتی خشک می شود که حاصل این عمل پیدایش طعم تلخ در محصول نهایی می شود البته شکل ظاهر این قهوه کلاسیک هم به صورت گرانول است.
اما در مورد قهوه فوری گلد روش انجماد را برای خشک کردن در نظر می گیرند که در حفظ عطر و طعم این محصول بسیار موثر است و محصولی که از این روش تولید می شود دارای رنگ طلایی ( GOLD ) و طعمی ملایم تر نسبت به کلاسیک دارد.

قیمت فروش قهوه گلد وارداتی

قیمت فروش قهوه گلد

قهوه گلدهای موجود در بازار ایران تماما وارداتی هستند و با توجه به روش های واردات و کیفیت محصول قیمت گذاری می شوند این قهوه های گلد از حداقل قیمت حدود کیلویی 300 هزار تومان به بالا در بازار قیمت گذاری می شوند البته در نوع فله محصول، پس باید برای خرید انواع قهوه های گلد اطلاعات برند و نوع کیفیت را کاملا داشته باشید تا بهترین نوع و قیمت را برخوردار شوید.
بهترین مراکز فروش انواع قهوه های فوری گلد وکلاسیک و حتی پودر اسپرسو فوری شرکت های بازرگانی هستند که محصول را مستقیم از انبارهای محل واردات به بازار عرضه می کنند.

فروش قهوه گلد برای بسته بندی

فروش قهوه گلد

بسیاری از فعالان در صنایع بسته بندی در سال های اخیر تمایل بسیار زیادی برای بسته بندی انواع قهوه های فوری گلد و کلاسیک و اسپرسو فوری و پودرهای نوشیدنی دارند که ما از طریق همین سایت و مطلب اعلام امادگی میکنیم که انواع مواد اولیه مورد نیاز این گروه از فعالان اقتصادی که در زمینه تولید فعایت دارند را به فروش می رسانیم.

 

3

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما