خانه / مولتی کافه / فروش عمده محصولات مولتی کافه مشهد

فروش عمده محصولات مولتی کافه مشهد

فروش محصولات مولتی کافه مشهد با بهترین قیمت و ارسال مستقیم از کارخانه به صورت عمده، محصولات کارخانه صنایع قهوه پارت سازان مشهد تنها کارخانه قهوه فوری در ایران در ۲ نوع قهوه کلاسیک مولتی و اورا در کنار ۱ نوع قهوه اسپرسو فوری در وزن های هر کارتن ۲۰، ۲۵، ۱۸ توسط این مرکز پخش به فروش عمده می رسد.

فروش محصولات مولتی کافه

فروش محصولات مولتی کافه

فروش محصولات مولتی کافه در بازار ایران با بهترین قیمت های مستقیم از کارخانه به صورت فله، با توجه به اینکه در ایران تنها کارخانه تولید قهوه فوری کارخانه صنایع غذایی پارت سازان معروف به مولتی کافه است ۳ نوع قهوه فوری با نام های مولتی، اورا، اسپرسو به صورت فله کارتنی در بازار از استقبال بسیار زیادی برخوردار است.
با توجه به اینکه تولید قهوه فوری در این کارخانه کمتر از تقاضا است این شرکت را وادار به نوعی فروش ویژه و یا سهمیه بندی و ثبت سفارش از قبل کرده است بنابراین برای خرید محصولات مولتی کافه باید کمی زمان هم برای خرید در نظر گرفته شود البته در صورت خرید از بازار این نوع قهوه های فوری را باید با قیمت های بسیار بالاتری خریداری کنید.

قهوه فوری چگونه تولید می شود

قهوه فوری چگونه تولید می شود:

دانه قهوه پس از اینکه رست داده شد به ۲ روش عصاره جدا شده از ان را به قهوه فوری تبدیل می کنند:

  1. به صورت روش خشک کردن انجمادی
  2. به صورت روش خشک کردن پاششی یا حرارتی

در مورد روش دوم قهوه را به صورت اسپری در فضای گرم خشک می کنند قهوه در استوانه ای که دارای جریان هوای گرم است اسپری می شود و قهوه ای که به پایین استوانه می رسد رطوبت خود را از دست داده است و تبدیل به پودری با رنگ قهوه ای سوخته می شود.

قیمت محصولات مولتی کافه

قیمت محصولات مولتی کافه فله ای

با توجه به اینکه قیمت محصولات مولتی کافه فله ای مستقیم فروش از کارخانه و بازار متفاوت است شما می توانید هر دو نوع این قیمت ها را از این مرکز پخش مطلع شوید و در صورت خرید عمده با داشتن زمان قیمت مناسب را خریداری کنید و در صورت خرید فوری از قیمت های بازار برای خرید استفاده کنید. قهوه های فوری در قالب کارتن های ۲۰ کیلویی برای کلاسیک و ۲۵ کیلویی برای کلاسیک پودری و ۱۸ کیلویی برای اسپرسو بسته بندی شده است.
البته با توجه به اینکه هر محصولی قیمت پخش و ارسال از کارخانه ان متفاوت با بازار است بنابراین در مورد محصولات مولتی کافه هم همین موضوع وجود دارد برای مصرف کننده های عمده بهترین خرید، خریدی است که به صورت مستقیم خریداری کنند برای رسیدن به این مهم همین حالا با ما در ارتباط باشید.

مرکز پخش اسپرسو مشهد

مرکز فروش مولتی و اورا و اسپرسو مشهد

در این مرکز فروش ۳ نوع قهوه فوری مولتی، اورا، اسپرسو مشهد که مصرف کننده های زیادی در کشور دارد به صورت مستقیم عرضه می شود با توجه به اینکه قهوه های مولتی و اورا ۲ نوع دارد بنابراین لازم است توضیحی مختصر از این موارد داشته باشیم تا با توجه به نیاز خود خریداری کنید:

در زمان تولید قهوه فوری، قهوه ابتدا پودر می شود بعد تبدیل به گرانول می شود که به این نوع قهوه پودر شده اسپری دراید یا پودری گفته می شود و به دلیل اینکه در زمان فرایند یک مرحله کار بر روی نوع پودری در کارخانه کمتر انجام می شود دارای قیمت ارزان تری نسبت به نوع گرانول است.

فروش عمده کافی میکس فله

فروش عمده کافی میکس فله

کافی میکس همان طور که از نام ان مشخص است ترکیب چند نوع قهوه به همراه میت و یا شیر خشک است که در این مرکز فروش عمده بهترین نوع کافی میکس با ترکیب بهترین مواد اولیه به صورت فله ای در کیسه های ۱۰ کیلویی به بازار عرضه می شود شما می توانید کافی میکس تولید شده ایرانی را و یا اینکه مواد اولیه تولید کافی میکس را به صورت مستقیم از این مجموعه خریداری کنید، موادی که شامل انواع دانه قهوه و یا قهوه فوری و یا شیر خشک مرغوب و یا حتی پودر کاکائو است.

خرید شکلات داغ به صورت فله

خرید شکلات داغ به صورت فله

شکلات داغ یا هات چاکلت یک نوشیدنی بسیار لذت بخش است که جای چای را در بسیاری از موارد گرفته است این محصول به صورت مستقیم از پودر کاکائو تولید می شود و لازمه کیفیت بالای ان استفاده از پودر کاکائو مرغوب و اصل است پس برای خرید عمده بهترین شکلات داغ که در کیسه های ۱۰ کیلویی است می توانید همین حالا اقدام کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
berkaman بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام