Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 16 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
فروش میکس دانه قهوه 100 درصد روبوستا - برکامان

فروش میکس دانه قهوه 100 درصد روبوستا

فروش میکس قهوه روبوستا مخصوصا 100 درصد ان که همانطور که از نامش پیدا است تشکیل شده از انواع دانه های روبوستا می تواند برای خریداران قهوه کافئین بالا بسیار اهمیت داشته باشد.
بسیاری از کافی شاپ ها با توجه به نیاز مشتریان خود همیشه به دنبال قهوه های کافئین بالا با طعم مطلوب هستن که این نیاز را فقط می شود از ترکیب چند دون قهوه براورده کرد با توجه به اینکه اکثر دانه های قهوه را رست و خام تامین کننده هستیم بنابراین امکان تولید قهوه های میکس مختلف را داریم.

فروش میکس قهوه روبوستا

فروش میکس قهوه

فروش میکس قهوه روبوستا می تواند متفاوت باشد و تشکیل شده از انواع دانه های قهوه روبوستا که در نهایت می تواند انرژی بسیار زیاد در جسم و لذت فراوان در طعم و عطر به مصرف کننده دهد بنابراین دانه های روبوستا که معمولا اسکرین های مختلف از 16 تا 20 دارد می تواند با توجه به قیمت پایینی که نسبت به انواع دانه قهوه عربیکا دارد از فروش بسیار زیادی برخوردار هستند.
میکس قهوه روبوستا را با توجه به نیاز شما سفارشی انجام می دهیم البته باید حجم سفارش قابل توجه باشد تا در نهایت بتوانیم رست محصول را هم با سفارش شما انجام دهیم.

قیمت میکس 100 درصد روبوستا

قیمت میکس روبوستا

به طور کل قیمت قهوه روبوستا در بازار ارزان تر از انواع عربیکای ان است و با توجه به این موضوع درخواست برای خرید قهوه روبوستا بسیار زیاد است این قهوه های روبوستا دارای انواع متفاوت در بازار است که محصول کشورهای مختلف است از ویتنام گرفته تا کشورهای افریفایی مانند اوگاندا قهوه های بسیار پر مصرفی در بازار ایران دارند بنابراین برای استعلام لیست قیمت روزانه با ما در ارتباط باشید.

فروش قهوه عربیکا

فروش قهوه عربیکا

فروش قهوه عربیکا را با کیفیت های 100 درصد تضمینی در بازرگانی برکامان به صورت مستقیم از محل انبارهای واردات به صورت فله در گونی های فله کشور تولید کننده و همچنین با بهترین رست های مورد تقاضای شما انجام می دهیم.
قهوه عربیکا اگر چه نسبت به دان های روبوستا از کافئین کمتری برخوردار است اما لذت نوشیدن این نوع قهوه ها بسیار جذاب است و مصرف کنندگان از بوی بسیار قالب این قهوه ها همیشه احساس خوشایندی دارند.
برای تولید کنندگان فعال در صنایع بسته بندی که محصولات قهوه فوری را نیاز دارند بهترین قهوه های فوری کلاسیک و و گلد و اسپرسو را پیشنهاد می دهیم تا ترکیبات خوبی را بتوانند در محصول خود استفاده کنند.

 

1

  1. محصولات رو با آرم خودتون برای مشوری نی فرستین یا میتونین بدون آرم و شماره تلفن هم بفرستین

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما