Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 18 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
مشخصات قهوه روبوستا جاوا ( Ap1 ) - برکامان

مشخصات قهوه روبوستا جاوا ( Ap1 )

قهوه روبوستا جاوا ( Ap1 ) دارای مشخصات خاص خودش است که بدون شک این دانه قهوه را تبدیل به بهترین دانه قهوه روبوستا در دنیا کرده است محل کشت و برداشت محصول منطقه جاوا واقع در کشور اندونزی است.

قهوه روبوستا جاوا ( Ap1 )

قهوه روبوستا جاوا

در پایان یک روز کاری پر فشار اگر قهوه روبوستا جاوا ( AP1 ) را مصرف کنید تاثیر این مصرف را با سرحال شدن خواهید دید این دانه قهوه روبوستا درشترین نسبت به سایر دان ها است و بطور کل از لحاظ سایز، کیفیت، چگالی و غلظت بهترین حالت ممکن بین دانه های قهوه روبوستا است البته از دیگر مشخصات این قهوه دیفکت ( خرابی در ظاهر ) بسیار پایین ان است.

انواع دیفکت قهوه

انواع دیفکت قهوه

ظاهر برخی دانه های قهوه در بین قهوه ها از قبیل لب پر بودن، خرد شدگی، سیاه و سبزی دانه قهوه، چروکیدگی دانه قهوه، رنگ پریدگی قهوه به رنگ قهوه ای می تواند همان دیفکت یا دانه های خراب باشد که با توجه به توضیح داده شده دانه قهوه AP1 اندونزی جاوا از کمترین دیفکت موجود بین قهوه های روبوستا برخوردار است.

فروش دانه خام جاوا

فروش دانه خام جاوا

فروش دانه خام جاوا ( AP1 ) تولید شده در اندونزی را بطور مستقیم از محل انبارهای واردات در گونی های تقریبا 60 کیلویی را در کنار انواع دانه های خام دیگر روبوستا و عربیکا روزانه در اختیار داریم.
دانه های قهوه روبوستا به دلیل تلخی و کافئین بالا البته قیمت ارزان تر نسبت به روبوستا مورد توجه مصرف کنندگان قهوه در سراسر دنیا از جمله ایران قرار دارد و خرید و فروش در این نوع قهوه معمولا سوداوری بسیار زیادی برای فعالان اقتصادی داشته است.

رست سفارشی دانه قهوه جاوا

رست سفارشی دانه قهوه

رست سفارشی دانه قهوه جاوا و حتی انواع دانه قهوه، در بازار قهوه اصطلاحاتی همیشه رد و بدل می شود و جدای از نام و مشخصات قهوه نوع رست محصول است که به نظر ما این بخش از قهوه باید کاملا تخصصی و حرفه ای انجام شود چون اگر کیفیت رست کمی متفاوت شود دان قهوه شکل و طعم خودش را کاملا متفاوت می بیند و در نهایت مورد توجه خریداران قرار نخواهد گرفت و در نهایت تبدیل به مشتریان یکبار مصرف از رستری مورد نظر یا برند خاصی خواهد شد.
برای خریدارانی که حداقل 15 کیلوگرم دانه قهوه در مورد هر دانه ای به ما سفارش دهند رست سفارشی را انجام می دهیم این رست ها بطور کل با نام های مدیوم، مدیوم دارک، شکلاتی و دارک شناخته می شوند که هر کدوم دارای کیفیت و رنگ خاص خود می باشد.

 

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما