Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 29 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
مرکز فروش قهوه میکس استرانگ ( strong ) - برکامان

مرکز فروش قهوه میکس استرانگ ( strong )

قهوه میکس استرانگ ( strong ) اماده شده در کارخانه شاران در قالب کیسه های 15 کیلویی در 2 نوع رست مدیوم و مدیوم دارک را می توانید به صورت مستقیم در این مرکز فروش سفارش دهید.

قهوه میکس استرانگ ( strong )

قهوه میکس استرانگ ( strong )

قهوه میکس استرانگ (  strong ) از ترکیب انواع مختف دانه های روبوستا تشکیل می شود ( روبوستا 100% ) و با توجه به قیمت مناسب و کیفیت بسیار مطلوب مورد توجه خریداران و مصرف کنندگان در سراسر کشور قرار گرفته است.
این قهوه میکس ترکیبی روبوستا مشخصات پروفایلی قابل توجهی دارد:

  • فوم بسیار عالی و بالا
  • بادی سنگین
  • میزان برشتگی مدیوم – مدیوم دارک
  • تلخی فوق العاده بالا
  • میزان کافئین بسیار بالا
  • عطر و طعم ضعیف
  • اسیدیته بسیار ضعیف
  • بهترین نحوه مصرف اسپرسو
  • قیمت مناسب

اگر به دنبال اغاز پر انرژی برای یک روز کاری هستید با توجه به میران کافئین بسیار بالای میکس استرانگ مصرف این قهوه را به شما مخصوصا ورزشکاران و جوانان سفارش می کنیم.

دانه قهوه میکس سفارشی

دانه قهوه میکس

در بین خریداران نوع دانه های قهوه میکس بسیار اهمیت دارد و با توجه به اینکه این میکس ها هم با درصد های مختلف عربیکا و روبوستا اماده می شود بنابراین در این مرکز امکان سفارشی با رست مورد نظر در خصوص انواع میکس ها وجود دارد بنابراین میکس مورد نظر خود را به ما اعلام کنید البته در حجم قابل قبول تا بهترین میکس ممکن را برگرفته از با کیفیت ترین دانه های قهوه موجود را به شما پیشنهاد دهیم.

بهترین رست دانه قهوه

رست دانه قهوه

بهترین رست دانه قهوه زمانی اهمیت پیدا می کند که دانه قهوه مورد رست هم از بهترین های موجود در بازار باشد در این بین شهرهایی مانند تهران، مشهد، اصفهان از مراکز واردات و رست محسوب می شوند که شما می توانید از این مراکز با بهترین کیفیت ها انواع دانه قهوه رست شده و یا حتی خام خود را تهیه کنید.
لازم به ذکر است که تمامی درخواست خرید شما از قبیل دانه قهوه رست و خام، قهوه های فوری، انواع پودری ها و فومر کریمر و حتی اسانس و گرانول کاکائو مخصوص کاپوچینو را تامین کننده هستیم.

پودر شکلات همراه کاپوچینو

پودر شکلات همراه کاپوچینو

با توجه به تقاضای بسیار بالای تولید کنندگان ساشه کاپوچینو در خصوص خرید پودر شکلات همراه کاپوچینو این مجموعه اقدام به تولید بسیار با کیفیت این محصول کرده است و توانسته رضایت تولید کنندگان رو جذب کند اگر برای ساشه های زیر نیم گرمی همراه کاپوچینو نیاز به گرانول کاکائو دارید ما امادگی تامین عمده را خواهیم داریم.

 

2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما