خانه / دانه قهوه / بازار فروش عمده دانه قهوه

بازار فروش عمده دانه قهوه

بازار فروش عمده دانه قهوه سراسر دنیا مخصوص تمام ایران، با توجه به اینکه هر محصولی دارای بازاری است و عمده فروشان در ان فعالیت دارند ما هم این سایت را مخصوص بازار پخش انواع دانه قهوه خام و رست شده، پودر کاکائو، شکلات به صورت عمده قرار دادیم.

بازار فروش دانه قهوه

بازار فروش عمده دانه قهوه

بازار فروش عمده دانه قهوه کجاست؟ تهران یا مشهد و یا اصفهان جواب همه این شهر ها هر کدام به سبکی فروش عمده دارند تهران مرکز است و دانه قهوه رست خوبی داده می شود و اصفهان هم که رست دانه ان قوی است و مشهد هم در کنار این دو شهر قوی فعالیت می کند. پس از کدام مرکز پخش خرید کنم و به کجا سفر کنم؟
جواب اینکه با مراکز پخشی کار کنید که تمام دانه های موجود خام و رست شده در ایران را که مخصوص همه این شهر ها است را فعالیت دارد و به نوعی برای رضایت مشتریان عمده خود جنس مورد نیاز انان را با همان قیمت محل مورد نظر به فروش می رساند.

فروش عمده دانه قهوه خام

فروش عمده دانه قهوه فله رست داده و خام

فروش عمده دانه قهوه به صورت فله انجام می شود البته بسته های یک کیلویی مارکدار هم است که زمانی که صحبت از فله می شود اون بسته بندی جایگاهی در عمده فروشی ندارد دانه های رست داده شده را با قیمت های مناسب و کیفیت های گوناگون مخصوص کشور های مختلف موجود است.
اما در مورد دانه خام کاکائو که این محصول با مارک های مختلف وارد می شود اما به دلیل اینکه بعد از رست دادن قیمت های بالاتری برای این دانه ها قرار داده می شود پس وارد کنندگان یا تاجرانی که پس از رست می فروشند تمایلی به خام فروشی ندارند به همین علت زمینه دانه خام کاکائو در بازار کم است اما ما برای خریداران عمده خود دانه خام را هم تامین می کنیم.

مرکز پخش قهوه و نسکافه

مرکز پخش قهوه و نسکافه

در این مرکز پخش در کنار انواع دانه قهوه، قهوه فوری که همان نسکافه گفته می شود به صورت فله در ۲ نوع گلد و کلاسیک به فروش می رسد.
قهوه فوری مانند دانه قهوه دارای محصولات مختلفی است که هر کدام از گوشه و کنار دنیا وارد ایران می شود

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
berkaman بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عمده دانه قهوه

پخش عمده دانه قهوه درجه ۱

پخش عمده دانه قهوه درجه ۱ با ۲ نوع عربیکا و روبوستا که خود شامل …

کانال تلگرام