Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 21 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
قیمت شکلات تلخ آیدین کیلویی - برکامان

قیمت شکلات تلخ آیدین کیلویی

قیمت شکلات تلخ ایدین کیلویی در بازار عمده فروشی شکلات، یکی از بهترین مارک های شکلات در ایران که از نوع تلخ و کیلویی ان هم بسیار پرفروش است برند ایدین با قیمت های مناسب است.

خرید ایدین شکلاتی

روشی خوب برای خرید شکلات ایدین

به طور طبیعی این امکان برای تک تک خریداران محصولات ایدین و یا هر شرکت دیگری این امکان فراهم نیست که مستقیم ار کارخانه خرید کنند، پس چه کار باید کرد که با قیمت های کارخانه خرید کرد؟
در بازار برای هر محصولی واسطه ها و نمایندگی هایی وجود دارد ه با توجه به تجربه بالای ما در امر بازار خیلی از این اسمها فقط اسم هستند و هیچگونه رابلطه ای با تولید کننده اصل محصول ندارند و همین چرخش دست به دست باعث ثبت قیمت های زیادی می شود.

فروش محصولات ایدین

فروش انواع محصولات شکلاتی ایدین

انواع شکلات های ایدین در این مرکز پخش به صورت عمده به فروش می رسد. هر خریداری که به بازار های پخش می رود و قصد خرید شکلاتی را داشته باشد بدون شک از ایدین یادی می کند و خود این شرکت محصولاتی متنوع دارد مانند:

  • انواع شکلات های میوه ای ایدین که طعم های بسیار خوبی دارد و همچنین دارای قیمت های خوبی است.
  • انواع ابنبات های زیبا و با طعم های خوب ایدین
  • انواع پاستیل در این شرکت با جذابیت خاصی تولید می شود به نوعی که یکی از پرفروشترین این دسته محصولات می شد.
  • شکلات های تلخ با درصد های مختلف تلخی هم که از محصولات اصلی این شرکت است.

قیمت شکلات تلخ ایدین

قیمت شکلات تلخ ایدین

قیمت شکلات تلخ ایدین کیلویی با توجه به مقدار مورد درخواست، را با 100%  قیمت فروش کارخانه خواهیم داد. اگر خریداران درخواست بالایی برای شکلات ایدین تلخ داشته باشند قیمت های فروش عمده این محصول برای انان ارزان تر خواهد شد.
برای تامین عمده انواع شکلات های ایرانی و خارجی با برند های متفاوت با ما در ارتباط باشید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما