Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 26 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
مرکز فروش پاستیل ترکیه ای ببتو در تهران - برکامان

مرکز فروش پاستیل ترکیه ای ببتو در تهران

مرکز فروش پاستیل ترکیه ای ببتو در تهران با تنوع بالای 30 نوع طعم و طرح به صورت بسته های 1 کیلویی، مخصوص عمده فروشان در همه شهر های ایران و یا مغازه دارانی که خرید به صورت کارتنی دارند حداقل فروش 12 بسته 1 کیلویی که مجموعا یک کارتن 12 تایی را تشکیل می دهد تمامی پاستیل ها دارای تاریخ انقضای بالایی است.

مرکز فروش پاستیل ترکیه ای ببتو

مرکز فروش پاستیل ترکیه ای ببتو

مرکز فروش پاستیل ترکیه ای ببتو در بهترین و جدیدترین مدل ها و بهترین قیمت پخش در بازار، شما می توانید پاستیل های ببتو محصول کشور ترکیه را که درتمامی شهر های ایران از تقاضای زیادی برخوردار است را در بسته های 1 کیلوگرمی از این مرکز پخش به صورت مستقیم از واردات و عمده خریداری کنید.
ارسال به صورت روزانه از تهران به مقصد شهر مورد نظر شما انجام می شود و شرط خرید هم حداقا خرید 12 کیلوگرم یا 12 بسته 1 کیلویی است.

عمده فروشی پاستیل گلوسیناس

عمده فروشی پاستیل گلوسیناس اسپانیا

عمده فروشی پاستیل فقط به یک نوع و مارک خاصی انجام نمی شود بلکه هر تاجری و یا واردکننده ای که قهصد واردات اجناس خارجی را دارد بنابراین سعی می کند که نیاز ان صنف مورد نظر را تامین کند ما در این سایت انواع پاستیل های گلوسیناس اسپانیار را در کنار انواع پاستیل های ترکیه به فروش عمده می رسانیم تا خریداران خود را بتوانیم با تنوع بیشتر محصولات خود راضی نگه داریم.
اگر چه تنوع پاستیل گلوسیناس بسیار کمتر از ببتو ترکیه است اما کیفیت بسیار خوبی دارد و با ببتو برابری می کند البته قیمت این 2 نوع پاستیل در بازار یکی است و در کنار هم فروش خوبی دارند.

عرضه پاستیل ویدال در بازار

عرضه پاستیل ویدال در بازار

عرضه پاستیل ویدال در بازار دارای 2 قیمت است یک قیمت مربوط به پاستیل ها با اشکال متفاوت است و دیگری که دارای قیمت بالاتری است پاستیل قلبی ویدال است که حدود 3 یا 4 هزار تومانی با نوع معمولی خود اختلاف دارد پاستیل ویدال هم مانند گلوسیناس دارای تنوع کمتری از ببتو ترکیه است. برای خرید این برندهای معروف و پر فروش و پر سود در بازار ایران می توانید از همین حالا اقدام کنید تا این محصولات را در شهرهای خود به صورت عمده به فروش برسانید.

فروش پاستیل های ترش مارابو

فروش پاستیل های ترش مارابو

فروش پاستیل های ترش مارابو ایرانی به صورت عرضه مستقیم از کارخانه در این مجموعه پخش انجام می شود پاستیلی که پایه ترش دارد و محصولاتی بسیار خوشمزه ای هستند جدیدا مارابو برای مصرف و خرید محصولات خود مشوق هایی قرار داده که با خرید 9 بسته 700، 800 یا 900 گرمی یک بسته در همان وزن به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.
مجموعه تولیدی و پخش پاستیل شکری ترش ماربو به دلیل اینکه از ابتدا روی کیفیت محصولات خود بسیار حساس بوده بنابراین محصولی را تولید می کند که در هر شرایط اب و هوایی سازگار باشد و تغییری در طعم و رنگ و شکل ظاهری ان صورت نگیرد.

خرید ابنبات چوبی خارجی

خرید ابنبات چوبی خارجی

پاستیل فروشان و یا انهای که در زمینه عمده پاستیل فعالیت دارند ابنبات چوبی خارجی را هم فعالیت دارند به این دلیل که مشتریان عمده یک فروشگاه پاستیل معمولا کودکان هستند بنابراین جنسی که خانواده ها را وسوسه کند باید در کنار پاستیل وجود داشته باشد، پس خرید ابنبات چوبی خارجی که دارای اشکال و طعم های بسیار خوبی هستند را به شما پیشنهاد می دهیم با ذکر اینکه سود بسیار زیادی را هم نسیب شما خواهد کرد.

خرید شکلات تلخ

خرید شکلات تلخ

اگر در زمینه شکلات تلخ فعالیت دارید می دانید که این محصول به صورت مستقیم از پودر و کره کاکائو تولید می شود و در بسیاری از مغازه های کافی شاپ که به فروش دانه قهوه و نوشیدنی قهوه مشغول هستند به فروش می رسد.
پس خرید شکلات تلخ در کنار پاستیل و انواع ابنبات چوبی می تواند به یک فروشگاه رونق چشمگیری دهد و ما در این سایت برای تامین این محصولات اعلام امادگی می کنیم.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما