Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 16 in /home3/stipgosf/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
فروش دانه قهوه خام جاوا اندونزی - برکامان

فروش دانه قهوه خام جاوا اندونزی

فروش دانه قهوه خام جاوا اندونزی از 1 کیلو تا تناژ در قالب گونی های 60 کیلوگرمی البته وزن خالص فاکتور می شود.
دانه خام انواع مختلفی دارد از روبوستا تا عربیکا که تولید کشورهای مختلف افریقا، امریکا و اسیا می باشد که بهترین ها را با کمی تحقیق می توانید از بازرگانی ها خریداری کنید.

دانه قهوه خام جاوا

دانه قهوه خام

دانه قهوه خام جاوا به دلیل کافئین بالایی که دارد تبدیل به روبوستا 100 درصد با ارزشی شده که انتظار مصرف کنندگان قهوه را البته پس از رست براورده کرده است. ( افرادی که به دنبال دریافت انرژی بسیار بالایی هستند )
با توجه به اینکه دانه های روبوستا نسبت به عربیکا عطر و طعم کمی دارند بنابراین مصرف کنندگان برای بهره مند شدن از عطر و طعم حتما باید از میکس عربیکا و روبوستا استفاده کنند.

مشخصات قهوه جاوا

 قهوه جاوا

نام دانه قهوه جاوا اندونزی بهره گرفته از نام محل کشت خودش که واقع در منطقه جاوه اندونزی است، کشور اندونزی 10 درصد از دانه قهوه جهان را تولید می کند و دلیل توجه زیاد اندونزی به روبوستا سازگاری اب و هوایی برای نگهداری درخت قهوه مخصوصا روبوستا است چون برای کشت این درخت ارتفاع اهمیت خاصی ندارد.
قهوه جاوا اندونزی دارای کافئین بسیار بالا، غلظت عالی و خامه زیاد است که همین مشخصه بسیار با اهمیتی برای این دون است برای تشخیص دانه قهوه جاوا کافی است چند دانه از محصول را کف دست خود ریخته و متوجه رنگ ملایم نقره ای ان می شوید.

روش نگهداری دانه قهوه جاوا

روش نگهداری دانه قهوه

برخلاف اینکه دانه های قهوه بیشتر از یکسال از نظر کیفیت کمی تاثیر پذیری از محیط را دارند دانه قهوه جاوا هر چه زمان نگهداری بیشتری داشته باشد نه تنها کیفیتش پایین نمی اید بلکه کیفیتش حتی بهتر از زمان تازگی پیدا می کند برای این منظور همین موضوع که نباید رطوبت خود را زیاد ازدست بدهد کفایت می کند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما